A. Mickevičius verslininkus Londone kvies komunikuoti per kvapą

Autorius
Pranešimas žiniasklaidai
Nuotrauka
Asmeninio albumo, cottonbro studio/ Pexels nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Birželio viduryje Londone vyks konferencija, skirta Didžiosios Britanijos rinka besidomintiems lietuviams verslininkams. Tiek pradedantieji, tiek jau pažengę čia galės pasisemti žinių, plėsti profesinius kontaktus bei tobulinti įgūdžius, būtinus kiekvienam sėkmingam verslininkui.

Renginyje savo patirtimi ir žiniomis dalinsis aktorė, viešojo kalbėjimo lektorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė bei aktorius, parfumeris Aistis Mickevičius. O mentorė Kotryna Stankutė atskleis tvarių verslo ryšių paslaptis.

Konferencija, kuri vyks birželio 15 d., turės tris pagrindines dalis. Pirmiausia bus kalbama apie verslo ryšių kūrimą, kaip juos efektyviai plėtoti ir palaikyti, kad atsivertų naujos galimybės. Pirmuoju smuiku čia grieš K.Stankutė – garsi tinklaveikos (angl. Networking) mentorė, kurios patirtis apima daugiau nei 15 metų veiklą Lietuvoje ir pasaulyje.

Antroji renginio dalis susijusi su efektyviu viešuoju kalbėjimu. Jos metu vyks mokymai ir bus atliekamos praktinės užduotys, padėsiančios įveikti baimę kalbėti prieš auditoriją ir išmokti, kaip savo mintis perteikti aiškiai ir įtaigiai.

Renginio pranešėja S.Daukšaitė-Petrulėnė klausytojus supažindins su tema „Pasitikintis oratorius (Viešasis kalbėjimas – siaubas, kuris virsta malonumu!)“.

„Kalbėsiu apie tai, kaip baimę paversti jaudinančiu malonumu. Taip pat papasakosiu, ką ir kaip kalba mūsų kūnas, ką sako mūsų akys, kokią galią turi balsas“, – teigė viešojo kalbėjimo lektorė.

Reklama
Joanos Marci nuotr.

„Netradicinė komunikacija – kvapas“ – tokia tema bus kalbinamas A.Mickevičius, kuris yra Lietuvoje žinomas aktorius, radijo laidų ir renginių vedėjas, įvairių televizijos projektų dalyvis, kvapų ir vizualinis menininkas, pirmosios bestseleriu tapusios knygos apie parfumeriją „Kvepalai. Olfaktorinės istorijos“ (2016, 2021, 2023 m., „Obuolys“) autorius ir pirmojo Lietuvoje registruoto autorinės meninės parfumerijos prekės ženklo „FUMparFUM“ kūrėjas.

Jo paskaitos apie aromatus, parfumerijos pasaulio mitus, istorinius ir šiuolaikinius parfumerijos kūrėjus bei prekės ženklus, kvapų poveikį kasdienėje komunikacijoje, aromamarketingą ir kitus, su aromatų pasauliu susijusius reiškinius yra mėgiamos ir gausiai lankomos tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

„Pakalbėsime apie kvapų komunikaciją. Tai yra labai įdomus dalykas. Galbūt nežinojote, bet kvapais galima puikiai manipuliuoti“, – sakė A.Mickevičius.

Renginį Londone ves LRT žurnalistė, laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėja Audra Avižiūtė, o už gerą nuotaiką ir muziką bus atsakinga grupė „The Royal Rhapsody“.

Eglės Gendrėnaitės, asmeninio albumo nuotr.