James Cochrane

Dirvožemio ir vulkaninių dykumų įkvėpta „TG Botanical“ kolekcija

Autorius
ELLE LITHUANIA
Nuotrauka
„TG Botanical“, James Cochrane
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Naujoji Kopenhagos mados savaitėje pristatyta „TG Botanical“ 2024 m. rudens ir žiemos kolekcija įkvėpta materijos koncepcijos, kurią dizainerė laiko vienintele įmanoma objektyvia realybe – ta, kurią galime pajusti.

Dizainerė Tetyana Chumak įkvėpimo ieškojo natūraliose gamtos tekstūrose, kurios supa mus ir tampa mūsų dalimi. Kolekcijoje atspindėti įvairūs žemės paviršiai – dirvožemis, iš paukščio skrydžio regimas laukas ir vulkaninė dykuma. Šiuos paviršius dizainerė kolekcijoje bandė atkurti įvairiomis medžiagomis, naudodama savitus dekoravimo būdus, tokius kaip dygsniavimas, nėrimas ar susiuvimas elastiniais siūlais. Pasirinkti metodai padėjo kiekvieną drabužį paversti labiau apčiuopiamu ir interaktyvesniu vilkinčiojo pojūčių atžvilgiu. 

„TG Botanical“, James Cochrane nuotr.
„TG Botanical“, James Cochrane nuotr.

Tetyana Chumak įkvėpimo ieškojo natūraliose gamtos tekstūrose, kurios supa mus. Kolekcijoje atspindėti įvairūs žemės paviršiai – dirvožemis, iš paukščio skrydžio regimas laukas ir vulkaninė dykuma.

Reklama

Rudens kolekcijos spalvų paletė yra neutrali, pabrėžiami žemiški atspalviai: chaki, grafito ir vulkaninė pilka, taip pat pritaikyti gyvybingumo suteikiantys ryškūs šviesiai žalios spalvos purslai.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra AW24-Copenhagen-Fashion-Week-TGBotanical-Runway-2x3-James-Cochrane-20-683x1024.jpg
„TG Botanical“, James Cochrane nuotr.
„TG Botanical“, James Cochrane nuotr.

„TG Botanical“, James Cochrane nuotr.