„ELLE Lithuania“ viršelio veidas G. Martirosian: „Moteris pirmiausia – asmenybė, o ne lytis“

Nuotrauka
Roko Darulio nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Parduotuvių lentynas jau pasiekė naujausias, liepos-rugpjūčio mėnesiams skirtas „ELLE Lithuania“ žurnalo numeris. Pastarasis skirtas lietuviškai vasarai.

„Šis liepos–rugpjūčio numeris skirtas lietuviškai vasarai. Būtent tokia nusimato ir manoji. Vyras beveik dviem mėnesiams išvyks studijuoti į Stanfordą, tad su vaikais vasarą leisiu prie mūsų ežerų – juk kartais visai nereikia toli ieškoti žydrosios pakrantės, įspūdingu gamtos grožiu mus kasmet apdovanoja ir lietuviška vasara.

Taip galvoja ir viršelio fotosesijos fotografas Rokas Darulis. Paryčiais, 5 valandą ryto, jis visą komandą išvežė prie Trakų rajone esančio Akmenos ežero. Kylant saulės spinduliams, fotografas nutarė jums parodyti gražiausius vaizdus ir kartu atskleisti viršelio herojės Gabrielės grožį.

Gabrielė Martirosian. Roko Darulio nuotr.

Naujausias numeris dvelks ne tik ežero gaiva, bet ir ledais, „Michelin“ žvaigždėmis įvertintų Lietuvos miestų restoranų šefų gaminamais patiekalais, žaižaruos gintarais – bus skirtas pačias įvairiausias vasaros istorijas pasiruošusiems kurti skaitytojams.

Linkiu, kad šią vasarą rastumėte laiko sau ir širdžiai mieliems skaitiniams – skaityti ne tik madinga, bet ir labai naudinga, o vasara skaitymui suteikia dar daugiau žavesio“, – taip į skaitytojus šį kartą kreipėsi vyriausioji „ELLE Lithuania“ redaktorė Irina Sinė.

Viršelio interviu

Viršelį papuošusi renginių ir laidų vedėja Gabrielė Martirosian buvo atvira – šiandien ji – pati laimingiausia. Vis dėlto moters kelyje į laimę būta ir tebėra visokio aštrumo akmenėlių, plaukimo prieš srovę ir nelengvų savęs paieškų.

„ELLE Lithuania“ žurnalistės Dalios Musteikytės parengtame interviu moteris pasakoja apie patirtas patyčias, balanso paieškas ir santykius su lenktynininku Vaidotu Žala.

„Tam tikrais gyvenimo momentais, vienas jų buvo visai neseniai, lankausi pas psichologą. Tai man padeda palaikyti minčių higieną. Kuo toliau, tuo labiau mano širdis ir protas kviečia kalbėti apie moterų padėtį visuomenėje. Kodėl visiems normalu moters klausti apie išvaizdą, lūpdažį, suknelę, o vyro – apie karjerą, pasiekimus?

Gabrielė Martirosian. Roko Darulio nuotr.

Mano esybė nebepriima su „grožio paslaptimis“ susijusių klausimų. Norisi garsiai ištarti, kad moteris yra ne apie celiulitą, strijas ar spuogą ant kaktos. Ji pirmiausia – asmenybė, o ne lytis. Ir ne priedas šalia vyro.

Reklama

Taip pat pajutau, kad galiu pasakyti „ne“, nors anksčiau atsisakyti vengdavau, kai kalba sukdavosi apie darbus, interviu, kvietimus į laidas. Aš turiu teisę rinktis. Kiekvienas ją turime“, – pasakojo ji.  

Pokalbis su Jessica Shy

Naujausio žurnalo puslapiuose nugulė interviu su viena garsiausių nūdienos Lietuvos atlikėjų Jessica Shy. Dainininkė atsivėrė apie jaudinantį karjeros etapą ir meilę.

„Remiantis tam tikrais rodikliais, skaičiais – tai tikrai sėkmingiausi metai karjeroje. Tačiau žvelgiant iš nuoširdaus džiaugsmo, laimės ir ramybės pusės – nebūtinai.

Tikiu, kad ramybę į savo gyvenimą įsileidžiu po truputį, ir žinau, kad su laiku jos bus vis daugiau. Su savimi daug dirbu, mokausi paleisti. Net ir kalbant apie meilę – esu įsitikinusi, kad pats geriausias laikas dar tik prieš akis, kai gyvenime bus mažiau atsakomybių ir streso“, – sakė ji.

Jessica Shy. Kertin Vasser nuotr.

„Michelin gidas“

Visai neseniai į Lietuvą atkeliavo garsusis „Michelin“. Šiame numeryje skaitytojai ras į „Michelin“ gidą patekusių ir „Michelin“ žvaigždę gavusių restoranų apžvalgą bei sužinos apie unikaliausio maisto gido istoriją ir kultūrą.

Mados tendencijos

Vasariškas „ELLE Lithuania“ – ir apie naujausias šiltojo sezono tendencijas. Kaip prižiūrėti nagus? Kokio ilgio sijonai šiuo metu madingi? Kodėl vasarą pasaulis kraustosi iš proto dėl dryžuotų apdarų? Apie visą tai ir dar daugiau – naujausiame numeryje.

Instagramas: blaireadiebee, xeniaadonts.