Gamtos įkvėpti papuošalai, primenantys meno kūrinius

Šaltinis
POLENE
Nuotrauka
POLENE
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Nors madai neabejingi paryžiečiai žavisi senais ir jau įsitvirtinti spėjusiais mados namais, kai kurie naujesnių ženklų taip pat pavergia mados sostinės gyventojų širdis. Šį kartą pristatome tiek Paryžiaus, tiek kitų didmiesčių pamėgto aksesuarus gaminančio ženklo „Polene“ papuošalų kolekciją.

2023 m. „Polene“ pristatė savo papuošalų liniją, kuriai taikė tokius pačius aukštus standartus, kuriais rėmėsi ir gamindami savo rankines. Išskirtinis, kūrybiškas dizainas, aukščiausios kokybės medžiagos, atsparios laiko išbandymams, ir amatininkų meistrystė. Juvelyrikos kolekcija žymėjo naują šių aksesuarų namų etapą ir leido „Polene“ praplėsti vizualinės raiškos horizontus. Dabar pristatomi nauji juvelyrikos dirbiniai, kaip ir rankinės, įkvėpti gamtos, jos organiškų formų, laisvės ir nepaliaujamo žavesio.

POLENE nuotr.

Reklama

„Polene“ papuošalai skirstomi į dvi linijas. Pirmoji – „Éole“ – semiasi įkvėpimo iš nenuspėjamų ir banguojančių vėjo vingių. Pagrindinis šios linijos papuošalų akcentas yra kreivės ir takumas, virstantys besisukančiomis metalinėmis juostomis ir skulptūrinėmis spiralėmis.

Papuošaluose kontrastuoja griežtas medžiagos charakteris ir nenuspėjamos formos, primenančios vėjo gūsius. O pavadinimas „Éole“ įkvėptas graikų vėjų dievo Eolo, jo tarimas primena šiai linijai būdingas laisvas formas.

POLENE nuotr.

Antrajai papuošalų linijai „Eroz“ įkvėpimo semtasi iš kalnuotų peizažų: uolos, reljefai, fragmentai, magma ir grynuoliai. Dirbinių dizainas sukurtas taip, kad atkartotų uolos paviršių. Šiurkštumą subalansuoja grandinėlių puošnumas ir takios dinamiškos linijos. Derinama granito tekstūra ir poliruoti paviršiai, žaidžiama apimtimis ir skulptūriškumu. Šios kolekcijos pavadinimas „Eroz“ atspindi erozijos reiškinį, o kartu ir jausmingą papuošalų ir odos kontaktą.

POLENE nuotr.

Šiurkštumą subalansuoja grandinėlių puošnumas ir takios dinamiškos linijos. Derinama granito tekstūra ir poliruoti paviršiai, žaidžiama apimtimis ir skulptūriškumu.

POLENE nuotr.