Garsi britų atlikėja RAYE pristato naują sportinę kolekciją

Šaltinis
Pranešimas spaudai
Nuotrauka
„H&M Move™“
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Nauja „H&M Move“ sportinių drabužių kolekcija meistriškai sukurta naudojant naujausias technologijas, sujungiant dinamiškas sporto ir mados jėgas.

Šią inovatyvią kolekciją pristatys atlikėja RAYE ir futbolo legenda Zlatanas Ibrahimovičius.

Kolekciją įkvėpė HIIT treniruotės bei sporto ir mados sugretinimas. Čia atrasite stilingus derinius treniruotėms su kūno linkius paryškinančiais kirpimais ir išskirtinės kokybės laisvalaikio drabužius, pasižyminčius ryškiais, laisvo kirpimo siluetais. Visi šios „H&M Move™“ kolekcijos produktai išsiskiria kokybe, yra pagaminti naudojant prakaitą sugeriantį „DryMove™“ ir itin palaikantį  „ShapeMove™“ audinius.

Kolekciją įkvėpė HIIT treniruotės bei sporto ir mados sugretinimas.

„H&M Move™“ nuotr.

Reklama

Bendradarbiaudama su „H&M Move“, kolekciją pristatys britų atlikėja ir dainų autorė RAYE . Kampanijoje ji pasirodys su geriausiomis draugėmis, šokėjomis, dirbančiomis su įžymybe pasaulinio turo metu. RAYE taip pat įamžinta sportuojanti ir šokanti pagal savo hito „Escapism“ instrumentinę versiją.  

„Nuoširdžiai tikiu, kad judėjimas yra skirtas visiems. Tai nusako jūsų unikalią kelionę ir tai, kaip judate į priekį gyvenime tiek emociškai, tiek fiziškai. Pasitikėjimui savimi ir norint jaustis patogiai savo kūne reikia laiko, tačiau pasitelkiant judėjimą tai įmanoma“, – sako RAYE. 

Nuoširdžiai tikiu, kad judėjimas yra skirtas visiems. Tai nusako jūsų unikalią kelionę ir tai, kaip judate į priekį gyvenime tiek emociškai, tiek fiziškai.

Naujoje kampanijoje atlikėja dėmesio centre kartu su žinomu futbolo puolėju Zlatanu Ibrahimovičiumi, kuris 2022 metais prisijungė prie „H&M Move“ komandos kaip prekės ženklo ambasadorius.  

„H&M Move™“ nuotr.