Gydytoja įvardijo TOP grožio procedūras šiai vasarai

Autorius
ELLE Lithuania (reklama)
Nuotrauka
ERA ESTHETIC nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Vasarą odai reikia ypatingos priežiūros. Vilniaus „Era Esthetic Avenue“ klinikos gydytoja dermatologė Erinė Simanavičienė rekomenduoja procedūras, kurios ne tik intensyviai drėkins, atjaunins odą, bet veiks ir kaip prevencija nuo padidėjusios pigmentacijos bei odos uždegimo.

1. Gintaro ir hialurono rūgšties injekcijos. Gintaras veikia kaip stiprus antioksidantas ir pasižymi poveikiu nuo uždegimų, taip pat mažina pigmentines dėmes, skatina odos ląstelių atsinaujinimą. Hialurono rūgštis intensyviai drėkina odą, gerina jos tonusą, mažina raukšles.

Kombinuojant šias rūgštis galima pasiekti nepaprastai gerų rezultatų: oda būna padrėkinta, stangresnė, atjaunėjusi, sumažėja raukšlelių, pigmentinių dėmių, raudonis. Ypač tinka patamsėjusiems paakiams šviesinti, raukšlelėms aplink akis mažinti.

2. Egzosomos – revoliucinis produktas, sukurtas išskirtinai sintetiniu pagrindu (antialerginis). Taip užtikrinamas saugus ir maksimalus odos atjauninimo, drėkinimo ir uždegimą slopinantis poveikis. Dėl itin mažo dydžio egzosomos gali prasiskverbti į kitas organizmo ląsteles ir paskatinti jų atsinaujinimą.

Erinė Simanavičienė.

Reklama

3. Unikalios Pietų Korėjos „Aquashine Classic“, „Bright“ ir „PTX“ injekcijos – tai intensyvus odos drėkinimas, išsiplėtusių porų, raukšlelių, bėrimų mažinimas, odos šviesinimas ir ilgai išliekantis švytėjimo efektas. Efektyviai sumažina pigmentaciją, įskaitant strazdanas ir amžiaus dėmes. Priemonių sudėtyje net 56 aktyvieji ingredientai: biomimetiniai peptidai, hialurono rūgštis, 24 aminorūgštys, 14 vitaminų, 8 kofermentai ir mineralai.

4. Naujos kartos mezoterapija su NCTF – tai hialurono rūgštis ir net 59 kitos sveikai, jaunatviškai ir spindinčiai odai naudingos medžiagos (12 vitaminų, 24 aminorūgštys, 6 kofermentai, 5 nukleorūgštys, 6 mineralai ir kitos medžiagos). Prestižiniame, tarptautiniame Monako AMWC kongrese šis preparatas antri metai iš eilės išrenkamas kaip vienas geriausių odą atkuriančių produktų.

Rūpindamiesi oda ir tinkamai planuodami grožio procedūras, galite būti tikri, kad oda net ir vasarą bus sveika ir gražiai atrodys. Svarbu tinkamai pasirinkti gydytojus / specialistus, kurie, atsižvelgdami į individualią odos būklę ir lūkesčius, pasiūlys tinkamiausias procedūras.

„Era Esthetic Avenue“ estetinės ir lazerinės medicinos klinikos įsikūrusios Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. www.lazerineklinika.lt