Holistinę grožio liniją „Chanel“ papildė naujomis priemonėmis

Autorius
ELLE LITHUANIA
Nuotrauka
CHANEL
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Gamtos jėga yra nepralenkiama, ji nuo pat pradžių formavo „Chanel“ grožio sampratą, o prieš porą metų paskatino naujos tvarios grožio linijos „No. 1 de Chanel“ atsiradimą.  Šių priemonių pagrindu tapo raudonoji kamelija ir jos ekstrakto atkuriamosios galios.

Raudonoji kamelija yra nepanaši į jokią kitą gėlę, ji pilna atkuriančiųjų galių, kurios išskirtinė energija suteikia odai ilgaamžiškos jaunystės. „Chanel“ mokslininkai atrado šios gėlės išskirtines savybes ir sukūrė naujos kartos odos priežiūros, makiažo produktus bei aromatinę dulksną.

„Chanel“ mokslininkai atrado išskirtines raudonosios kamelijos galias, kurios veikia odos senėjimo procesus.

„No. 1 de Chanel“ linijos priemonės gerina odos kokybę, glotnina, padeda mažinti raukšlių pastebimumą, mažina poras, suteikia odai daugiau elastingumo ir sveiko švytėjimo.

Reklama

Dizainerė Gabrielle Chanel į grožį žvelgė holistiškai: mūsų protas ir jausmai yra viena, kaip ir mąstymas ir potyriai, kūnas neturi būti atsiskyręs nuo mūsų emocijų, kurias sukelia buvimas čia ir dabar. Būtent tokia grožio samprata yra perteikiama ir linijos „No. 1 de Chanel“ produktais, tarp kurių yra ne tik veido, paakių kremai, serumai, veido odos prausikliai, aromatinė dulksna, bet ir nauja veidui skirta kaukė.

„No. 1 de Chanel“, CHANEL

„Chanel“ sukūrė nuplaunamą veido kaukę, kurios dvigubas veikliųjų medžiagų mišinys (kuriame yra AHA rūgščių ir kinrožių ekstrakto) švelniai padeda odai atsinaujinti. Po kaukės naudojimo oda tampa energingesnė, glotnesnė, stangresnė ir labiau spindi. Kaukė akimirksniu atgaivina odą, padeda sumažinti poras, sumažina odos blizgumą, pagerina jos elastingumą.

„No. 1 de Chanel Revitalizing Mask“, CHANEL

Kita žiemos naujiena – dar nematytos universalaus lūpų ir skruostų balzamo „N°1 de Chanel Lip and Cheek Balm“ spalvos. Sausio mėnesį pristatyti trys nauji atspalviai: vibruojanti koralų oranžinė, energinga violetinė ir šiltas plytų raudonis. Praturtintas raudonosios kamelijos aliejumi, daugiafunkcis lūpų ir skruostų balzamas suteikia koncentruotą drėkinimą bei komforto jausmą. Formulė sudaryta iš 86 proc. natūraliai išgautų ingredientų. Itin glotni, maitinamoji formulė tarsi susilieja su oda, putlina lūpas ir skruostus bei suteikia subtilaus atspalvio.

Praturtintas raudonosios kamelijos aliejumi, universalus lūpų ir skruostų balzamas drėkina, maitina ir suteikia subtilią spalvą.

„N°1 de Chanel Lip and Cheek Balm“, CHANEL