TOP 3 gydytojos patarimai norinčioms turėti jaunatvišką odą

Autorius
ELLE Lithuania (reklama)
Nuotrauka
Sapiegos klinikos ir apasaric/ Pexels nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Vasarą džiaugiamės saule, gamta, maudynėmis, tačiau vėliau dažnai pastebime, kad oda išsausėjo, išryškėjo mimikos raukšlės ir pigmentinės dėmės. Sapiegos klinikos gydytoja dermatovenerologė Indrė Šaferienė pataria, ką daryti, kad oda ilgiau išliktų sveika, sudrėkinta ir jaunatviška.

1. Svarbiausia, apsauga nuo žalingos UV spinduliuotės, todėl naudokite stiprios (SPF 50) apsaugos nuo saulės priemonę bent du kartus per dieną.

2. Vien kremo kartais nepakanka, nes jis nepasiekia gilesnių odos sluoksnių, kuriuose ir vyksta svarbiausi procesai, palaikantys odos jaunatviškumą. Vasaros pradžioje ar prieš atostogas rekomenduoju atlikti odos biostimuliacijos procedūras.

Bioreparacija, biostimuliacija ir biorevitalizacija apima hialurono rūgšties, biopeptidų, nukleotidų, antioksidantų, gintaro ir aminorūgščių injekcijas. Šios medžiagos skatina odos ląstelių atsinaujinimą, kolageno gamybą ir apsaugo nuo žalingų laisvųjų radikalų. Trombocitų papildyta plazma (PRP) – galingas natūralus odos stimuliantas, gerinantis odos elastingumą ir spindesį. Po šios procedūros oda tampa stangresnė, elastingesnė, labiau sudrėkinta ir natūraliai spindi.

Reklama

    Sapiegos klinikos nuotr.

    3. Botulino toksino injekcijos efektyviai mažina mimikos raukšles ir veikia prevenciškai. Atliekant šią procedūrą saugiai, tiksliai, atsižvelgiant į anatominius žmonių skirtumus, ji padeda apsaugoti odą nuo pykčio ar gilių šypsenos raukšlių susidarymo ir išlaiko jaunatvišką išvaizdą.

    Botulinas, deriniuose su hialurono rūgštimi ir antioksidantų preparatais, gerina odos būklę, mažina uždegimus, raudonį. Be to, veiksmingai mažina prakaitavimą ir perteklinį odos riebalavimąsi.

    Tyrimais patvirtinta, kad žmonės, kurie atrodo geriau, jauniau, sveikiau, yra sėkmingesni, tad estetika nėra tik paikas išsigalvojimas. Saugodamiesi žalingų UV spindulių ir derindami minėtas procedūras ne tik atnaujinsite odą, bet ir mėgaudamiesi vasaros malonumais užkirsite kelią ankstyvam senėjimui.