6 vakarinės aprangos idėjos Valentino šventei

Autorius
ELLE LITHUANIA
Nuotrauka
Dolce & Gbbana" 2024 m. pavasario ir vasaros kolekcija. ddp / Vida Press nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Laukia romantiškas Valentino dienos vakaras? Laikas pasirūpinti stilingu įvaizdžiu, tad primename šešias dėmesio vertas vakaro aprangos idėjas.

Dėmesys kojoms

Tendencijose vis dar laikosi dėmesį traukiančios pėdkelnės: nuo nėrinių, spalvotų, dekoruotų krištolo akmenėliais, užrašais iki klasikinių taškuotų. Sutelkti dėmesį į ilgas kojines ir pėdkelnes paskatino koketės tendencija, išryškėjusi šių metų pradžioje.

Madingos baltos pėdkelnės, derinamos prie nuo… iki… baltų derinių. Dizaineriai siūlo mūvėti ir ilgas kojines su nėrinių krašteliu, tačiau taip, kad nėrinių juostelė matytųsi. Kitas drąsus variantas – trumpučiai kelnaites primenantys šortai, derinami su juodomis perregimomis pėdkelnėmis, klasikiniais aukštakulniais ir laisvesnio kirpimo klasikiniu švarku.

Model on the catwalk

Gipiūras ir nėriniai

Nepamirškite nėrinių ir gipiūro – tai tendencija, mados pasaulyje įsitvirtinusi jau anksčiau, bet dar neketinanti trauktis. Vakarui tiks gundančios šilko ar aksomo palaidinės, ties iškirpte dekoruotos nėriniais, taip pat nėrinių intarpais puoštos suknelės ar gipiūro pėdkelnės.

Rita Ora. Dede / BACKGRID / Vida Press nuotr.

Perregimi audiniai

Reklama

Perregimi audiniai – dominuojanti 2024 m. pavasario-vasaros tendencija, matyta daugybės dizainerių kolekcijose. Jei  nusprendėte pasipuošti perregimo audinio suknele, palaidine ar kelnėmis, pasirūpinkite ir tinkamu apatiniu trikotažu, kuris derėtų prie bendro įvaizdžio.

„Dolce & Gbbana” 2024 m. pavasario ir vasaros kolekcija. Shutterstock / Vida Press nuotr.
„Nensi Dojaka” 2024 m. pavasario ir vasaros kolekcija. Shutterstock / Vida Press nuotr.

Korsetai

Apie korsetus kalbame jau ne pirmus metus, tačiau jie vis dar išlieka vakaro aprangos pažiba. Nuo minimalistinių juodų iki itin puošnių, dekoruotų kristalų gijomis, aksomo kaspinais ar perregimo audinio detalėmis… Korsetą galite derinti ir su klasikiniu kostiumu, ir su džinsais, o jei norisi romantiškesnio įvaizdžio, ieškokite suknelės su figūrą formuojančiu korsažu.

Plunksnos

Plunksnos – delikati ir viliokiška aprangos detalė, papuošianti tiek klasikinio stilikaus švarką, tiek kokteilinę suknelę. Koketišku akcentu gali tapti ne tik plunksnomis dekoruoti rūbai, bet ir aukštakulniai ar rankinė.

Prakarpos

Moterų spintose suknelės su prakarpomis taip prilipo, kad jų populiarumas vis dar nedyla. Madingos ir suknelės su prakarpomis, ir kombinezonai ar prigludusios palaidinės. Renkantis tokius rūbus svarbu, kad siluetas tiktų nepriekaištingai ir audinys dailiai priglustų prie kūno.