„ELLE Lithuania“ naujausias numeris skirtas sportui: ant viršelio – gerbėjų armiją turinti dainininkė Ginta

Nuotrauka
Omri Emlabraham nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Pirmasis vasariškas „ELLE Lithuania“ numeris skirtas vienai aktualiausių šiltojo sezono aktualijų – sportui. Žurnalo puslapiuose nugulė interviu su sporto pasaulio garsenybėmis ir daugybė patarimų, kaip puoštis vasarą. 

„ELLE Lithuania“ birželio mėnesio numeris skirtas sportui. Neslėpsiu, ši tema man – ypač artima. Jau 30 metų mano spintoje kabo lauko tenisui skirti drabužiai, guli tikrai ne viena sportinių batelių pora. Šiemet švenčiu ypatingos draugystės, peraugusios į profesionalius darbo santykius ir vėliau vėl tapusios bičiulyste, jubiliejų.

Omri Emil Abraham nuotr.

Kai buvau tenisininkė, kasdien treniruodavausi po 6-7 valandas. Nebuvo dienos, kurios nelydėtų raumenų ar net viso kūno skausmas, tačiau tuomet tai atrodė normalu. Pamenu jausmą, kai baigėsi mano, kaip profesionalios tenisininkės, kelias. Pirmosiomis dienomis ir mėnesiais negalėjau patikėti, kad atsikėlus ryte neskauda kūno – jausmas buvo keistas, bet labai malonus.

Šiandien ši sporto šaka man yra hobis ir gyvenimo būdas. Mankšta padeda kiekvieną dieną jaustis puikiai, aktyviai, būti pilnai energijos, rasti balansą. Tikiu, kad kiekvienas sportuojantis supranta, apie ką kalbu“, – taip į skaitytojus kreipėsi „ELLE Lithuania“ vyriausioji redaktorė Irina Sinė.

Viršelio tema

„ELLE Lithuania“ viršelį šį kartą papuošė Ginta Kubiliūtė, kurią muzikos pasaulis geriau žino tiesiog Gintos vardu. Ji atsivėrė apie neįprastą vaikystę, santykius su mylimuoju ir tai, kaip prižiūri figūrą. 

Kaip skelbiama leidinyje, ankstyvą rytą ji pradeda treniruote, tada – meditacija, lengvi pusryčiai, ilgas bučinys penkiamečiam sūnui ir kelionė iš Lugano Šveicarijoje, kur gyvena, į už geros valandos kelio esantį Milaną, kur ilgas valandas Ginta leidžia įrašų studijoje ar darbuodamasi prieš fotografo objektyvą.

Beveik milijoną sekėjų „Instagram“ subūrusi moteris gegužės viduryje atšventė 37-ąjį gimtadienį, tačiau socialiniuose tinkluose yra tokia pat populiari kaip ir perpus jaunesnės nuomonės formuotojos, savo auditoriją „lepinančios“ skandalais ir apnuogintu kūnu.

Omri Emil Abraham nuotr.

Lietuvės pasirinktas kelias į gerbėjų širdis – visai kitoks. Ji nieko nevaidina, nepagražina realybės, kasdienybę rodo tokią, kokia yra. Tarsi žaismingai suplaktą spalvingą trijų šalių – Italijos, Prancūzijos ir Šveicarijos – gyvenimo būdo kokteilį. Ir tai išties įtraukia jos sekėjus.

O ar galėtų būti kitaip, kai vieną dieną Ginta siunčia linkėjimus iš Švedijoje naujai startavusiam projektui „ELLE On The Go with Ginta“ specialiai įrengtos TV studijos „Eurovizijoje“, tada pozuoja ant Kanų kino festivalio raudonojo kilimo. Vėliau, lydima apsaugininkų, vyksta į garsenybių vakarėlį, kuriame segi kelis milijonus eurų kainuojantį juvelyrikos šedevrą, patikėtą reklamuoti būtent jai.

Reklama

Olimpinė mada

Naujausiame numeryje dėmesys bus skiriamas ir olimpinei madai. Olimpinės žaidynės – kas ketverius metus vykstanti sporto šventė, kurioje susilieja įvairių šalių kultūros ir atletų ambicijos. Kartu olimpiados tampa platforma reikštis unikaliai sportinės mados krypčiai, kurioje telpa dizaino inovacijos ir nacionaliniai šalių simboliai.

Šių metų liepos mėnesio pabaigoje prasidėsiančios Paryžiaus olimpinės žaidynės vyks istorinėje mados sostinėje, tad natūralu, kad prancūziškos mados kultūros paveldo motyvai tapo integralia olimpinių žaidynių organizavimo dalimi.

Ypač ryškiai šiame kontekste galima įžvelgti prancūzų prabangos konglomerato LVMH indėlį. Remiantis oficialiais šaltiniais, LVMH jau išleido apie 150 mln. eurų skirtingoms konglomeratui priklausančių ženklų partnerystėms, rašoma naujausiame numeryje.

LTOK nuotr.

F-1 ritmu

Birželio leidinyje – ir interviu su drabužių kūrėja Egle Ruškyte-Hülkenberg. Žinomo F1 lenktynininko Nico Hülkenbergo žmona papasakojo apie pasikeitusią kasdienybę – kartu juodu augina dukrą Noemi Sky – ir madas lenktynių trasoje. 

„Lenktynininkų aprangos yra labai specifinės. Jos turi būti ir atsparios ugniai, ir leisti kūnui kvėpuoti. Mano vyras kartą yra manęs paklausęs: „Ar gali man iškirptikeletą sluoksnių?“ Paklausiau jo, ar jis juokauja (juokiasi). Nico yra labai paprastas, tada jis teigė, kad jam tiesiog per karšta, norisi lengvesnės aprangos.

Lenktynininkų kombinezonai iš tiesų yra ganėtinai stori. Be to, jiems reikia juos vilkėti itin nedidelėje erdvėje, bolide. Singapūro, Kataro lenktynėse oro temperatūra kartais siekia daugiau nei 40 laipsnių, tad galite įsivaizduoti, kaip karšta bolido viduje“, – pasakojo ji.

Asmeninio albumo nuotr.