I. Burlinskaitė su dukterėčia žengė podiumu: pasirodė ir kitos žinomos moterys

Autorius
Pranešimas žiniasklaidai
Nuotrauka
Dariaus Kučio nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

„Kiekvienas vaikas gali būti modeliu, nepaisant ūgio, svorio, akių ar plaukų spalvos“, – sako kūrybiškumo mokyklos įkūrėjos, modeliai Dovilė Viršilaitė ir Diana Balaišytė. Tuo buvo galima įsitikinti jau tradicija tapusioje šios mokyklos sezono uždarymo šventėje.

Tiesa, ant podiumo buvo galima išvysti ir kelias garsias nuomonės formuotojas, kurios ovacijų ir pasigėrėjimo kupinų šūksnių sulaukė ne mažiau už mažuosius modelius.

Gausaus vaikų klegesio susirinkusių sostinės „Pirklių klube“ nepertraukė net Jono Nainio grojama muzika. Užkulisiuose ir žiūrovų kėdėse šurmuliavo ne tik vaikai, bet ir jų palaikytojai – tėvai, giminaičiai, draugai.

Trečius metus iš eilės modelių agentūrų „Duo Management“ ir kūrybiškumo mokyklos „Duo Kidz“ įkūrėjos D.Viršilaitė ir D.Balaišytė visus pakvietė į smagų ir jaukų vakarą, kurio metu šios mokyklos mokiniai demonstravo naujausias vaikų ir paauglių drabužių kolekcijas.

Modeliai scenoje pasirodė vilkėdami lietuviškų prekių ženklų „Unlabel Girls“, „Nikolia“, „Fairydays“, „Primadona“, „Re‘Mei“, „OXOX Club“ kūrinius. Paauglės pristatė proginius dizainerio Liutauro Salasavičiaus kurtus apdarus ir „Soulz.lt“ drabužius.

Podiumu žengė gausus būrys modeliukų, kuriems kompaniją palaikė jų mamos ir tetos. Kolekcijas pristatė verslininkės Viktorijos Siegel dukra Nikolė, nuomonės formuotojos Indrės Burlinskaitės-Vaisietos krikšto dukra Gabrielė, televizijos laidų ir renginių vedėjos Indrės Kavaliauskaitės dukra Marija, holistinės medicinos ir integruotos sveikatos specialistės Viktorijos Macijauskienės dukra Gabrielė.

Kolekcijas pademonstravo ir pačios V.Siegel bei I.Burlinskaitė.

Alytuje užaugusi Indrė nepamena, kad jos gimtajame mieste anuomet būtų buvęs koks nors panašus būrelis, kokį lanko dukterėčia Gabrielė. Čia pat prisipažįsta, kad būtų mielai jį lankiusi, nes prieš fotokameras visada jautėsi puikiai, net ir būdama maža.

Reklama

Dariaus Kučio nuotr.

„Fotografuotis labai mėgau. Paauglystėje dalyvaudavau įvairiuose madų šou, bandžiau laimę ir „Mis Lietuva“ grožio konkurse. Buvau drąsi mergaitė, o galiausiai ir mergina. Pastebiu, kad ir mano krikšto dukrytė – tokia pat: visas mergaites prieš pasirodymą drąsino ir ragino nesijaudinti. O ir pati Gabrielė labai laukė šio pasirodymo“, – po renginio mintimis dalinosi I.Burlinskaitė-Vaisieta.

Prie aplinkinių dėmesio pratusi Indrė užtikrintai žingsniavo podiumu, smalsiai dairydamasi į publiką savų veidų. Ištikimiausias palaikytojas – pagyrų negailėjęs vyras Liudas, po kolekcijos pristatymo abiem įteikęs rožinių bijūnų.

Viktorijai ir Nikolei tai nebuvo pirmas kartas drauge ant podiumo. Mergaitei būnant vos dviejų mama ir dukra  kartu pristatė vestuvinę ir proginę sukneles. Šįsyk Nikolė scenoje turėjo pasirodyti viena, tačiau mamai laikantis už rankos visus žvilgsnius ir plojimus atlaikyti kur kas lengviau.

Pasipuošusios baltomis nėriniuotomis suknelės dviese žengė rampų šviesa nutviekstu podiumu. „Kitais metais kolekciją pristatysiu viena!” – užkulisiuose mamai pažadėjo šešiametė. Viktorija pasidžiaugė, kad dukra noriai lanko būrelį. „Visas popamokines veiklas Nikolė renkasi pati. Lankyti, kas nepatinka, dukros neverčiu. Bandė gimnastiką – nesužavėjo, užtat užsimanė karatė – prašau!

Paauglystėje ir aš priklausiau modelių agentūrai, žavėjausi modelio karjera, tik štai mama šio mano sumanymo anuomet nepalaikė – nerimavo dėl tolimų išvykų svetur. Šiame amžiuje dukrai leidžiu išbandyti įvairius būrelius, kad galiausiai atrastų širdžiai mieliausius pomėgius.“

D.Viršilaitė ir D.Balaišytė pasidžiaugė, kad penkiuose didžiuosiuose miestuose veikianti kūrybiškumo mokykla netrukus žengs ir į dar kelis miestus, šitaip vaikus ir jaunimą suburdamos į įdomias ir įtraukiančias veiklas.