Įvertinkite: pristatyta oficiali Lietuvos olimpinė kolekcija

Nuotrauka
Aistis Rokas Vyšniauskas/NIKE nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Jau visai netrukus, liepos 26-ąją, prasidės bene laukiamiausias šių metų sporto renginys – vasaros olimpinės žaidynės. Šį kartą jos organizuojamos Paryžiuje. 

Trečiadienį paaiškėjo, kaip vienoje iš pasaulio mados sostinių puošis lietuvių sportininkai. Buvo pristatyta oficiali Lietuvos olimpinė kolekcija, sukurta bendradarbiaujant su „Nike“ prekės ženklu.

Pastaroji pasižymi minimalistiniu dizainu, joje dominuoja žalia ir balta spalvos. 

Olimpinę aprangą pristatyti padėjo olimpinė prizininkė, irkluotoja Donata Karalienė, irkluotojai Domantas ir Dovydas Stankūnai, krepšininkas Aurelijus Pukelis, penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

Reklama

Kaip teigiama oficialioje Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) svetainėje, sportininkai džiaugiasi, jog juos puoš šis prekės ženklas.

„Kokybiški drabužiai, tikrai labai patogūs, belieka laukti ir gerų rezultatų varžybose. Pirmą kartą mes olimpinėse žaidynėse būsime apsirengę su „Nike“ apranga. Smagu, kad būsime su tuo prekės ženklu, kuris taip puikiai žinomas visame pasaulyje“, – sakė jau į penktąsias olimpines žaidynes važiuosianti olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

 Skelbiama, kad LTOK ir „Nike“ pasirašė ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį.