Jaunatviškai vyrų odai – mėlynaisiais dumbliais papildytas serumas

Autorius
ELLE LITHUANIA
Nuotrauka
BIOTHERM
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Šis vyrų veido odai skirtas serumas yra papildytas veiksmingais atkuriamaisiais mėlynaisiais dumbliais ir atjauninančiu proretinoliu. Jis pastebimai sumažina raukšlių atsiradimą ir suteikia odai stangrumo.

Gelinis-emulsinis serumas „Homme Force Supreme Blue Anti-Aging and Repairing Serum“ (BIOTHERM) papildytas „Blue“ proretinoliu, kuris biologiškai puikiai dera su vyrų oda. Jis išlygina raukšles ir tekstūrą, todėl odos paviršius tampa vienalytis, o atspalvis tolygesnis. Sudėtyje esantys mėlynieji dumbliai atkuria odos jaunatviškumą. Nelipni, neriebi formulė, tinka visiems odos tipams (taip pat ir jautriai). Pažangus, senėjimą lėtinantis serumas ištaiso pastebimus senėjimo požymius, oda atrodo pastebimai glotnesnė.

Pažangus, senėjimą lėtinantis serumas ištaiso pastebimus senėjimo požymius, oda atrodo pastebimai glotnesnė.

Serumas „Homme Force Supreme Blue Anti-Aging and Repairing Serum“, BIOTHERM
Reklama


Serumą visada tepkite ant nuvalytos odos. Naudokite ryte ir (arba) vakare vieną arba prieš įprastai naudojamą kremą. Kadangi šiame gaminyje yra retinilo palmitato, nenaudokite serumo kartu su gaminiais, kuriuose yra retinolio ar jo darinių.

„Biotherm“ istorija prasidėjo nuo mineralinio vandens. XIX a. pradžioje prancūzų biologas atrado, kad Šiaurės Prancūzijos Pirėnų kalnų mineraliniame vandenyje yra terminio planktono – nuostabios ir sveikos odos paslapties. Šis planktonas Žemėje atsirado prieš tris milijardus metų – tai viena iš pirmųjų gyvybės formų. Tai labai švelni mikroflora, kurios randama mineralų gausiame šaltinių vandenyje. Mokslininkai, ištyrę, kad terminis planktonas puikiai veikia odą, nusprendė sukurti pirmąją odos priežiūros produktų liniją, kurios sudėtyje būtų šios medžiagos. Prireikė 20 metų, kol „Biotherm“ biologai išgrynino šią medžiagą ir sukūrė grynąjį terminį planktoną. Tai visiškai natūralus mineraliniuose šaltiniuose randamos medžiagos koncentratas, apsaugantis odą.

Serumas „Homme Force Supreme Blue Anti-Aging and Repairing Serum“, BIOTHERM