Kino apdovanojimuose – akinantys „Chopard“ deimantai ir brangenybės

Autorius
ELLE LITHUANIA
Nuotrauka
Oprah Winfrey. Tommaso Boddi / Golden Globes / Getty Images
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

81-oji „Auksinių gaublių“ ceremonija ant raudonojo kilimo subūrė ryškiausias kino ir pramogų pasaulio žvaigždes. Apdovanojimuose jos puošėsi ne tik garsių mados namų vakariniais rūbais, bet ir prabangiais juvelyrikos dirbiniais: nuo papuošalų iki laikrodžių.

Žvilgtelėkime iš arčiau – kokias puošmenas įžymybėms parinko garsieji juvelyrikos namai „Chopard“. Šį kartą dominavo deimantai, spalvoti brangakmeniai, tokie kaip ametistai ar geltonieji deimantai, ir papuošalų sluoksniavimas. Pavyzdžiui, aktorė Ariana Greenblat segėjo tris „Chopard“ vėrinius ir mūvėjo net devynis deimantais inkrustuotus žiedus.

„Auksinių gaublių“ ceremonijoje aktorė Ariana Greenblat segėjo tris „Chopard“ vėrinius ir mūvėjo net devynis deimantais inkrustuotus žiedus.

Ariana Greenblatt. WireImage / CHOPARD nuotr.


Papuošalų sluoksniavimas – viena pastarojo metų vakarinės aprangos tendencijų, neretai garsenybių pritaikoma ir dienos metui. Skirtingų papuošalų visuma deriniui suteikia gylio ir išraiškingumo. Sudėlioti derinį paprasčiau, jei pasirinkti papuošalai atspindi asmeninį stilių. Patariama gretinti poros skirtingų stilių juvelyrikos dirbinius, pavyzdžiui, klasikinio ir modernaus. Atkreipkite dėmesį, kad papuošalus jungtų tam tikros detalės, tokios kaip pasikartojančios formos, linijos ar akmenys. Žaiskite tekstūromis ir papuošalų medžiagomis, taip sukursite charakteringesnį derinį. Subtilius, dailius dirbinius derinkite su drąsesniais, išraiškingesniais papuošalais, ieškokite harmoningo kontrasto.

Sudėlioti kelių papuošalų derinį paprasčiau, jei pasirinkti papuošalai atspindi asmeninį stilių. Patariama gretinti poros skirtingų stilių juvelyrikos dirbinius, pavyzdžiui, klasikinio ir modernaus.

Reklama

A. Greenblat šventiniam vakarui pasirinko 18 karatų baltojo aukso ir deimantų vėrinius iš „Chopard“ aukštosios juvelyrikos kolekcijos. Taip pat puošėsi „Chopard“ juvelyrikos kolekcijų „L’Heure du Diamant Collection”, „Precious Lace Collection” ir „Happy Diamonds Collection” deimantų bei 18 karatų baltojo aukso žiedais.

Aktorė Gillian Anderson dekoltė papuošė 18 karatų baltojo aukso ir deimantų vėriniu, kurio centre puikavosi geltonasis kriaušės formos daugiau nei 10 karatų deimantas. Gillian segėjo etiško 18 karatų geltonojo ir 18 karatų baltojo aukso auskarus, kuriuose spindėjo geltonieji deimantai. Aktorės riešą puošė 18 karatų baltojo aukso ir deimantų (iš viso 50 karatų) apyrankė. Visi šie juvelyriniai dirbiniai iš „Chopard” aukštosios juvelyrikos kolekcijos. Papuošalų pasirinkimą papildė 18 karatų geltonojo aukso ir deimantų žiedas iš kolekcijos „Ice Cube Collection”.

Gillian Anderson. John Salangsang / Golden Globes / Getty Images

Amerikiečių žvaigždė Oprah Winfrey pasirinko violetinių atspalvių gamą. Prie sodrios violetinės vakarinės suknelės ji derino ilgus ametistų, deimantų ir rausvųjų safyrų auskarus bei 18 karatų baltojo aukso žiedą su deimantais. Šie papuošalai – „Chopard” aukštosios juvelyrikos kūriniai. Papildomai garsioji TV laidų vedėja ir prodiuserė pasipuošė kokteiliniais žiedais iš kolekcijos „Imperiale Collection”, pagamintais iš 18 karatų baltojo aukso ir inkrustuotais 21 karato ametistais.

Oprah Winfrey. Robert Gauthier / Los Angeles Times / Getty Images