Lietuvoje debiutavo „ELLE Decoration Lithuania“: stilingas leidinys kvies kitaip pažvelgti į interjerą

Autorius
ELLE Lithuania
Nuotrauka
Gretos Izokaitės nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Prekyboje pasirodė pirmasis „ELLE Decoration Lithuania“ numeris. Stipriausiam pasaulyje mados žiniasklaidos prekiniam ženklui „ELLE“ priklausantis leidinys kvies kitaip pažvelgti į interjerą bei supančią aplinką.

Anot „ELLE Decoration Lithuania“ vyriausiojo redaktoriaus Edvardo Žičkaus, debiutinis numeris skirtas vienai aktualiausių nūdienos temų – tvarumui.

„ELLE Decoration Lithuania“. Gaelle le Boulicaut nuotr.

„Pirmąjį „ELLE Decoration Lithuania“ numerį skyrėme tvarumui, ekologijai, išliekamąją vertę turintiems akcentams. Šiuose puslapiuose rasite daug spalvų ir jas derinti gebančių kūrėjų. Kitokio požiūrio į mūsų namus.

Juk, pasak mokslininkių Alison Blunt ir Ann Verley, namai – tai sąvoka, kurią mes patys konstruojame. O tai, kaip apibrėžiame namus, yra sudedamoji mūsų tapatybės dalis. Namai yra pilni prasmių, emocijų, patirčių ir tarpusavio santykių, iš ko ir susideda žmogaus gyvenimas“, – teigė jis.

Edvardas Žičkus. Kristinos Aleksynaitės nuotr.

Tvarumo tendencijos

Reklama

Specialistai sako pastebintys, kad tvarumo poreikis Lietuvoje auga. Mat iš tvarių medžiagų sukurtos architektūros ir interjero detalės yra draugiškos gamtai, taupo energiją, yra ilgaamžės.  Vis dėlto tvarumo sąvoka kartais yra pasitelkiama tik rinkodaros tikslais. Apie visa tai leidinyje plačiau papasakojo šalyje žinomi architektai.

Namai yra pilni prasmių, emocijų, patirčių ir tarpusavio santykių, iš ko ir susideda žmogaus gyvenimas.

Garsenybių namai

Žurnalo skaitytojams suteikiama išskirtinė galimybė pasigrožėti įspūdingais, įvairiausiuose pasaulio kampeliuose įsikūrusiais namais. Tarp jų – ir mados kūrėjų Rūtos Mackevičiūtės bei Eduardo Fedotovo atostogų kampelis Tenerifėje, prancūzės galerininkės Amelie du Chalard butas Paryžiuje, renginių vedėjo Rolando Mackevičiaus būstas.

Rolando Mackevičiaus namų interjero detalė. Asmeninio albumo nuotr.

Dekoro idėjos

Naujausiame „ELLE Decoration Lithuania“ numeryje gausu dekoro idėjų. Florsitė Ineta Barkovska pasidalijo žiniomis apie namų puošybą gėlėmis, o interjero dekoratorė Indrė Reimorienė patarė, kaip papuošti Velykų stalą.

Velykų stalo dekoro idėja. Violetos Valainytės nuotr.