Naujosios „ELLE Lithuania“ tinklalaidės viešnia Daina Bosas – apie vagystę Paryžiuje ir išmoktas stiliaus pamokas

Nuotrauka
ELLE Lithuania
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Lietuvos mados pasaulyje – naujas reiškinys – pristatyta „ELLE Lithuania“ mados tinklalaidė ELLE POKALBIAI. Kaip teigė pastarosios vedėjos „ELLE Lithuania“ vyriausioji redaktorė Irina Sinė ir rašytoja Ugnė Mingėlaitė, naujoje tinklalaidėje bus aptariamos ne tik mados, bet ir grožio, gyvenimo būdo aktualijos, savo mintimis dalinsis įvairios, stiliui prijaunčiančios asmenybės.

Nenuostabu, jog pirmosios tinklalaidės laidos viešnia tapo verslininkė Daina Bosas. Ši moteris savo apranga papuošia kiekvieno raudonojo kilimo ceremoniją, stiliaus idėjomis ji taip pat aktyviai dalijasi socialiniuose tinkluose. Vis dėlto D.Bosas pomėgis pirkti prabangius madingus daiktus kartais sukelia keblumų – visai neseniai Paryžiuje moteris susidūrė su ilgapirščiais.

„Kuo dažniau keliauju, tuo labiau suprantu, kaip gera ir saugu Lietuvoje. Jeigu anksčiau sakydavau, kad Lietuvoje „Hermès“ rankinių nenešiosi, tai dabar, panašu, kad tik čia jas ir galima nešioti. Kalbu ne tik apie „Hermès“ rankines, bet apskritai visus brangesnius daiktus“, – pasakojo D.Bosas.

Tinklalaidėje žinoma moteris atsivėrė ir apie savo bei dukrų stilių. Anot D.Bosas, su jaunomis merginomis stiliumi ji tikrai nekonkuruoja ir jau seniai suprato, kad visiems savo įvaizdžiu neįtiksi. Savo jaunėlei dukrai Magdelenai ji leidžia rengtis, kaip ji tik nori, o vyresnė Maria dažnai klausia mamos patarimų stiliaus klausimais.

Vis dėlto Daina įsitikinusi – nuo pat mažų dienų vaikams nereikėtų pirkti vardinių daiktų. „Tam ir yra vaikystė, jaunystė, kai tu turi eksperimentuoti. Tu nebūtinai esi stilingas, jeigu dėvi vardinius daiktus. Aš niekada to nedariau ir manau, kad tokiems daiktams vaikai turi patys užsidirbti pinigų“, – sakė verslininkė.

Reklama

D.Bosas atskleidė, jog madą savo gyvenime prisijaukino po truputį. „Daug metų gyvenau Danijoje, apsupta gražių daiktų, tad mada po truputį domėdavausi. Vėliau grįžau į Lietuvą, prasidėjo įvairūs renginiai. Jeigu jau eini į renginius, tai, kaip aš sakau, efektingai. Kartais tas efektingai virsdavo juokingai, bet po truputį visko išmokome“, – šypsojosi ji.

Tinklalaidėje pristatytas ir naujasis pavasariškas „ELLE Lithuania“ numeris, kurio viršelį papuošė dizainerė Ramunė Piekautaitė. „Kodėl mes pasirinkome Ramunę? Šias nuotraukas darė Ramunės dukra Ula. Mes norėjome Ramunę parodyti kitokią, per jos dukters akis. Ula į šią fotosesiją atvyko specialiai iš Barselonos. Buvau sužavėta jų duetu“, – fotosesijos akimirkomis dalijosi I.Sinė.

Laidos vedėjas papuošė „Soulz“ – U.Mingėlaitė vilkėjo „Maje“ džinsus ir „Sandro“ palaidinę, o I.Sinė – šviesų „Sandro“ kostiumą.

Kodėl D.Bosas negaili pinigų garsiems prekių ženklams? Kas rūpinasi jos įvaizdžiu? Kokių replikų ji yra sulaukusi iš dukterų? Ir ką galima išvysti mados savaitėse? Apie visą tai ir dar daugiau sužinokite stebėdami pirmają „ELLE Lithuania“ tinklalaidės laidą „Youtube“ kanale ir klausydamiesi jos per „Spotify“ platformą.