Pavasariško „ELLE Lithuania“ veidu tapo dizainerė Ramunė Piekautaitė

Autorius
ELLE Lithuania
Nuotrauka
Ulos Verslovaitės nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

„Šio mėnesio žurnalas kupinas drąsių, stiprias vertybes turinčių ir visapusiškai nuostabių moterų, kurios įkvepia kasdien. Labai dažnai susiduriame su stiprios moters epitetu ir bandymu atitikti to mitais apipinto stiprumo standartus.

Žvelgiant į moters poziciją bendrame kontekste, matome kaip stipriai ši keitėsi ir kiek daug reikėjo nueiti, kad šiandien būtume tokios, kokios norime būti. Tikra moters galia – būti savimi visose gyvenimo situacijose ir to gebėjimo neapleisti“, – taip pristatydama naujausią žurnalo numerį kalbėjo „ELLE Lithuania“ vyriausioji redaktorė Irina Sinė.

Ramunė Piekautaitė. Ulos Verslovaitės nuotr.

Praėjusį mėnesį šalyje debiutavęs „ELLE Lithuania“ susilaukė didelės sėkmės. Antrąjį, pavasarišką „ELLE Lithuania“ numerį papuošė viena garsiausių šalies dizainerių Ramunė Piekautaitė.

Kūrėja savo laimės paukštę sugavo dar prieš beveik trisdešimt metų, kai išgarsėjo mados pasaulyje ir sistemingai žengė pirmyn. Savo vardo mados namai, dusyk per metus pristatomos elegantiškos, autorės braižą išlaikančios kolekcijos, klientai ir už Lietuvos ribų, trys didžiuosiuose miestuose veikiantys butikai. Vis dėlto ir R.Piekautaitės karjeros kelyje pasitaikė vingių.

Naujausiame leidinio numeryje rasite įdomų ir intriguojantį R.Piekautaitės pokalbį apie šeimą, karjerą, laiką sau bei tai, kodėl ji nebekuria vienetinių vestuvinių suknelių. Žurnalo puslapius papuošusi dizainerės fotosesija irgi ypatinga – R.Piekautaitę įamžino jos dukra Ula.

„Kol ji augo, reikėjo daugiau laiko skirti šeimai, dalyti save jai ir karjerai. Nors Ula sako, kad aš visą laiką buvau darbe (šypsosi). Užaugusi ji labai entuziastingai įsiliejo į šį šeimos žaidimą – Ramunės Piekautaitės mados namus. Dabar Ula – jų kūrybos vadovė, besirūpinanti įvaizdžiu. Žinoma, viską darome kartu, viena kitą pastumdamos, pakritikuodamos, tuo pačiu – pastimuliuodamos“, – pasakojo R.Piekautaitė.

Aukštoji ir kasdienė mada

Reklama

„ELLE Lithuania“ kovo numeryje nugulė įspūdingiausios Paryžiaus aukštosios mados savaitės akimirkos, daugybė patarimų pavasariškam įvaizdžiui. Pilki apdarai, skandinaviškas stilius ir visur karaliaujanti raudona – tai – tik nedidelė dalis to, apie ką galima perskaityti šiame leidinyje.

Moteris herojė

Žurnale – ir interviu su dar viena moterimi heroje Toma Sabaliauskiene. Marketingo vadovė vienoje didžiausių pasaulio internetinio saugumo įmonių „Nord Security“ sako, kad norint pasiekti tokių karjeros aukštumų reikia noro, drąsos, nebijoti rizikuoti, būti orientuotai į aukščiausių rezultatų siekimą, gyventi įsitikinus, jog nėra nieko neįmanomo, pačiai visuomet augti kartu su komanda, nepamesti žmogiškumo ir vertybių.

„Ar teko ką nors aukoti? Manau, vieną dalyką aukojau nuolat  –  tai laiką sau. Kartais net nesuprantu, kaip ir kur prabėgo pastarųjų dešimt metų. Tik stabteliu ir jau matau raukšles, net nepajutau, kaip priartėjau prie keturiasdešimties!“, – pasakojo ji.

Namai dykumoje

Prabangios palapinės su nuosavais baseinais, smėlyje įstrigę sudužusius laivus primenantys nameliai, dykumų spalvose paskendę modernaus dizaino šedevrai, kuriuos renkasi Holivudo žvaigždės…

„ELLE Lithuania“ kelionių redaktorė Aja skaitytojus pakvietė į kelionę po mistiškiausius pasaulio dykumų viešbučius pačiose atokiausiose planetos vietose.

Kelionių redaktorė Aja. Natalijos Mahoks nuotr.