Prekyboje pasirodė pirmasis „Elle Lithuania“ numeris, kurio viršelyje – lietuvių supermodelis Edita Vilkevičiūtė

Autorius
ELLE LITHUANIA
Nuotrauka
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Mados ir gyvenimo būdo žurnalas „ELLE“ kas mėnesį pasiekia per 200 mln. skaitytojų visame pasaulyje. Daugiau nei 45 šalyse nuo Jungtinių Amerikos Valstijų iki Japonijos leidžiamas žurnalas pirmą kartą atkeliavo ir į Lietuvą – prekyboje jau pasirodė pirmasis „ELLE Lithuania“ numeris.

Žurnalo vyr. redaktorė Irina Sinė savo laiške skaitytojams rašo: „Naujas savo pareigas vertinu ne tik kaip dovaną, bet ir kaip didžiulę galimybę, nes nuo šiol galiu dalytis tuo, kuo gyvenu ir kas man atrodo svarbu bei naudinga. Vasaris man visuomet būna itin dinamiškas, nes tai – pirmasis mėnuo, kai suprantame, kad tikrai verčiame naują skyrių ir peržiūrime visus mintyse pieštus ir manifestuotus scenarijus. Mano pačios tikslas ir didžiausias šių metų noras – sukurti bendruomenę, kurios pagrindinis ir svarbiausias tikslas – palaikymas. Skatinti moteris tobulėti, rasti didžiausius savo privalumus ir stiprybes vietoj lengvesnio ir dažnesnio kelio – trūkumų ieškojimo.“

Edita Vilkevičiūtė: užkariauti paprastumu

„ELLE Lithuania“ pirmojo numerio viršelyje išvysite lietuvių supermodelį Editą Vilkevičiūtę. Per gyvenimą ji, rodos, žengia su šiek tiek magijos. Tai, kad garsiausias Lietuvos modelis jautriai ir kartu labai tvirtai žvelgia iš pirmojo „ELLE Lithuania“ numerio viršelio, – joks sutapimas. Tai – mūsų pagyros ir padėka jai bei lygiai toks kaip Editos žvilgsnis – jautrus, tvirtas ir madingas pasisveikinimas su kiekviena Lietuvos moterimi. Labas, Lietuva! Tarptautinio mados žurnalo „ELLE“ meilė Editai prasidėjo gerokai anksčiau, nei išėjo pirmasis žurnalo numeris Lietuvoje. Pirmąkart ELLE viršelio mergina ji tapo 2013-aisiais, kai papuošė prancūziškąjį numerį. O jau nuo pat 2006-ųjų E. Vilkevičiūtės kasdienybę galima sekti garsiausių dizainerių kataloguose, įtakingiausių žurnalų viršeliuose, o žengiančią tuos magiškus žingsnelius, lydinčius ją per gyvenimą, išvysti ant pasaulinių mados sostinių podiumų. Edita yra ne tik garsiausias modelis Lietuvoje, tačiau ir viena žymiausių bei geriausiai vertinamų manekenių visoje planetoje.

Edita yra ne tik garsiausias modelis Lietuvoje, tačiau ir viena žymiausių bei geriausiai vertinamų manekenių visoje planetoje.

WELLER BEN nuotr.

„Sėkmę vertinu ne pagal tai, kiek įžymybių rengiau“

„ELLE Lithuania“ vasario numeryje laukia pokalbis su Paryžiuje gyvenančia dizainere Egle Čekanavičiūte – viena iš nedaugelio lietuvių, pelniusių prestižinio mados pasaulio pripažinimą. Prie vieno stalo drabužius ji kūrė su pačia mados ikona Phoebe Philo, o jos klientų sąraše puikuojasi tokios garsenybės kaip Beyonce, Rihanna, Bella ir Gigi Hadid… Tačiau, kad ir kokiais pasiekimais ir talentu didžiuotųsi, ji blaiviai žiūri į sėkmę ir prisipažįsta svajojanti apie aukštosios mados perversmo siekį.

Paryžiuje gyvenanti dizainerė Eglė Čekanavičiūtė – viena iš nedaugelio lietuvių, pelniusių prestižinio mados pasaulio pripažinimą.

Gretos Slivskytės nuotr.

Lietuviškos mados ritmu

Dažnai jaunų lietuvių mados kūrėjų ambicijas mados kontekste lydi komentarai, susiję su mažos rinkos ribotumų keliama problematika. Visgi, nepaisant kiek pesimistinio fono, nauja lietuvių kūrėjų karta aktyviai ieško būdų, kaip keisti požiūrį į mados sritį, ir tai daro ne tik pristatydami savitos estetikos kryptis, bet ir garsiai adresuodami visuomenės kismo svarbą.

„SSTKMS“, Evelinos Deveikatės nuotr.
Reklama

Heidi Klum: gauti viską, ko nori

Išskirtinės sėkmės šou versle sulaukęs supermodelis Heidi Klum atvira – pasiekti visko, ką ji šiandien turi, neužteko tik gražių norų ir atsitiktinumų. „Visą gyvenimą visko siekiu pati“, – išskirtiniame interviu „ELLE Lithuania“ sako Heidi. Šiandien žinoma moteris pradeda naują veiklą – dainavimą, kuriam taip pat duris atvėrė pati.

Heidi Klum pradeda naują veiklą – dainavimą, kuriam duris atvėrė pati.

Heidi Klum / Rankin nuotr.

Aukštyn!

Lietuvos geriausieji arba tie, kurie savo pasauliuose prisistatyti nebeprivalo. Operos solistė Asmik Grigorian, dizainerė Ramunė Piekautaitė, Prancūzijos ambasadorė Lietuvoje Alix Éverard, virtuvės šefas Liutauras Čeprackas ir vizažistė, kūno menininkė Holly Silius – aukštumų pasiekę ir vis dar kylantys savo sričių profesionalai – sako, kad į šį lygį atėjo vedami ne sėkmės, o darbo ir įgimtų savybių.

Klasika, ilgaamžiškumu, subtilumu ir romantišku paprastumu dvelkiantis dizainerės R. Piekautaitės braižas yra vienas ryškiausių jos stiliaus bruožų.

Tom Juškevičiaus nuotr.

Aukštų standartų Allaino Ducasse’o visata

Šis augalinės mitybos ir vartojimo be švaistymo entuziastas vadovauja pirmajam Paryžiaus restoranui, kuriam suteiktas „Ecotable“ sertifikatas. Jis taip pat ir „Sustainable Gastronomy Summit“ (liet. tvarios gastronomijos suvažiavimo) iniciatorius. Alainas Ducasse’as – viskuo besidomintis ir visiems neabejingas virtuvės šefas, siekiantis kitiems perduoti savo skonį ir aistras. Kur bus „naturalité“ (natūralumas) ir „santé“ (sveikata), ten bus ir šis virtuvės šefas. Susipažinkime.

Alainas Ducasse’as – viskuo besidomintis ir visiems neabejingas virtuvės šefas, siekiantis kitiems perduoti savo skonį ir aistras.

© JAIR LANES

Moteriškas pasivaikščiojimas Versalyje

Versalio rūmai mini 400 metų sukaktį ir pristato šviežiausią interjero atnaujinimą – Marijos Antuanetės privačius kambarius, sodus bei jai priklausantį kaimelį. Vieną lankomiausių Prancūzijos paminklų pamatykite ar iš naujo atraskite karalienės ir jos favoričių akimis.

Vieną lankomiausių Prancūzijos paminklų pamatykite ar iš naujo atraskite karalienės ir jos favoričių akimis.

© CHÂTEAU DE VERSAILLES / T. GARNIER