Retai Lietuvoje matoma D. Kazėnaitė praskleidė paslapties šydą: įvardijo, kada planuoja vestuves

CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Vizažistė, nuomonės formuotoja Deimantė Kazenaitė vis rečiau šmėžuoja Lietuvos pramogų pasaulio padangėje. Moteris itin daug laiko praleidžia Prancūzijoje, kur laimę kuria su sužadėtiniu prancūzu Nicolu.

Vis dėlto kaip vėjas darbuose besisukanti moteris sutiko sudalyvauti „ELLE Lithuania“ tinkalaidėje „ELLE Pokalbiai“. Žurnalistės Ugnės Mingėlaitės ir stilistės, „ELLE Lithuania“ vyriausiosios redaktorės Irinos Sinės vedamoje laidoje ji papasakojo apie tai, kuo šiuo metu gyvena ir atsivėrė apie vestuves. 

Tinklalaidės pradžioje jos vedėjos tradiciškai apžvelgė naujausią „ELLE Lithuania“ numerį, skirtą sportui. „Viršelį puošianti Ginta – labai žinoma užsienyje. Ji yra labai talentinga, sportiška moteris“, – viršelio heroję pristatė U.Mingėlaitė. 

I.Sinė jai antridama sakė, kad tai, jog viršelio veikėja rankose laiko teniso raketę – ne atsitiktinumas. „Tenisas dabar labai populiarus ir aprangoje. Apskritai skaityti dabar yra labai madinga, kaip ir turėti madingus telefonų dėkliukus“,  – šypsojosi I.Sinė.

Tinklalaidės metu buvo apžvelgti ir šventiniai vasariški „Reserved“ įvaizdžiai. Pagrindinis tinklalaidės rėmėjas „Reserved“ visai neseniai pristatė elegantišką, vasaros šventėms skirtą kolekciją. Pastarojoje galima rasti drabužius, tinkančius įvairiausioms progoms: elegantiškas, blizgučiais puoštas arba klasikines ryškiaspalves sukneles, kostiumus, kombinezonus, batelius.

Tinklalaidės viešnia D.Kazėnaitė prisipažino, jog Paryžių jau laiko savo namais. „Mano draugystė su Paryžiumi tęsiasi ketvirtus metus. Antrus metus iš eilės Prancūzijos sostinėje būnu visą laiką, paskutinį kartą Lietuvoje lankiausi sausį.

Man patinka grįžti, pasiilgstu draugų, šeimos, bet jau sulaukiu pasakymų, kad nesirodau jokiuose Lietuvoje vykstančiuose renginiuose, – pasakojo stilinga moteris. – Jeigu nori pasitikrinti, ar liktum šalyje, į kurią atvykai dėl draugystės su kitu žmogumi, gali savęs paklausti, ar čia liktum viena, jeigu išsiskirtum. Tai mano atsakymas jau yra ant ribos. Pripratau prie gražaus miesto, norisi didesnių projektų“.

Reklama

Anot D.Kazėnaitės, vestuves jie planuoja jau kitą vasarą. „Jeigu labai rimtai susikaupsime, bandysime vestuves organizuoti jau kitą vasarą. Vestuvėms ieškosime pilies Pietų Prancūzijoje, bet galbūt ir persigalvosime. Nenoriu prisigalvoti, nes nuomonė gali keistis, tad neapsikraunu. Pavyzdžiui, visuomet galvojau, kad nenorėsiu pūstos vestuvinės suknelės, kol panašios neužsidėjau“, – šypsojosi lietuvė. 

Nuomonės formuotoja papasakojo ir apie dar vieną svarbų gyvenimo etapą – namų įsirengimą. „Visi, kas įsirenginėja namus žino, kad tai yra juodas darbas. Tikrai ne viskas yra paprasta. Mums irgi pasitaikė nemažai iššūkių, pavyzdžiui, dingo mano lietuvė dizainerė.

Ji pradėjo įrenginėti butą, buvo sutartas terminas. Viską susitarėme, pradėjome dirbti, bet ji planus vis atidėliodavo. Tada staiga išvyko atostogų ir tiesiog dingo. Kai ji pradingo, mes su Nico išgyvenome labai sunkų periodą, abu labai daug dirbome“, – teigė D.Kazėnaitė.

D.Kazėnaitei buvo įteiktos tinklalaidės rėmėjų dovanos. Moteris, kuri su U.Mingėlaite kartu dalyvavo Paryžiuje rengtame „L’Oreal Paris“ renginyje, gavo „L’oreal Paris Lumi Glotion“ skystą švytėjimo suteikiančią priemonę, kuri padeda sustiprinti natūralų veido spindesį ir suteikia drėkinimą visą parą.

Nuomonės formuotoja taip pat buvo apdovanota „L’oreal Paris Bright Reveal“ veido priežiūros produktų linijos produktais: serumu su niacimidu, apsauginiu fluidu, pigmentines dėmes šviesinančiu šveitikliu. Prekės ženklas pasirūpino ir Deimantės plaukais – įteikė „L’Oréal Paris Elvital Glycolic Gloss“ pirmąją plaukų laminavimo procedūrai prilygstančią plaukų priežiūros priemonių rutiną. 

Lietuvė taip pat sulaukė kito savo partnerio – prekės ženklo „Burga“ – dovanų. Moteriai padovanoti madinguoju tigro raštu marginti aksesuarai – mobiliojo telefono dėklas, žiedo laikiklis bei užrašų knygelė. Kaip teigė tinklalaidės vedėjos, sau tinkantį telefono dėklą internetinėje svetainėje ras kiekvienas.

„BURGA“ siūlo ne tik įvairių technikos prietaisų dėkliukus, bet ir stilingus akinius, gertuves, užrašų knygutes Šis prekės ženklas turi virš 300 skirtingų dizainų ir produktams siūlo net 12 mėnesių garantiją.