Simona Burbaitė atskleidė, kokia grožio procedūra jai yra efektyviausia

Autorius
Neringa Šimkutė
Nuotrauka
Asmeninio albumo nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Modelis, DJ, turinio kūrėja ir kokybiško, estetiško gyvenimo mėgėja Simona Burbaitė atskleidžia savo grožio rutiną.

Ryto rutina: produktyviausios mano dienos būna tada, kai gerai išsimiegu. Dėl to nusistatau žadintuvą ne tik tam, kad ryte mane pažadintų, bet ir tam, kad vakare primintų – laikas eiti miegoti. Savo rutinos nekeičiu net savaitgaliais.

Aišku, pavyzdinga būti ne visada pavyksta – kartais pramiegu, kartais pasitaiko ne ta nuotaika laikytis rutinos, o kartais išbandau ką nors naujo. Idealiu atveju mano diena prasideda 6 valandą. Visada turiu pasikloti lovą, nes tai – vienas iš dalykų, kurį galiu kontroliuoti, ir dėl to jaučiuosi geriau (juokiasi).

Tada atsigeriu kavos, kurią paruošia vyras, ir važiuoju į salę. Po treniruotės – kūno šveitimas šepečiu, sauna ir meditacija. Vėliau – kontrastinis dušas ir kūno drėkinimas kremu. Tada pasidarau makiažą, apgalvoju dienos aprangos eilutę ir pasiruošiu susitikimams, fotosesijoms, filmavimams ar renginiams, viską, ko gali prireikti tą dieną.

Naujausias grožio atradimas: supratimas, kad gražiausia jaučiuosi tada, kai veikiu, jaučiu gyvenimo skonį ir degančiomis akimis siekiu tikslų ir svajonių. Kai neturiu laiko kabinėtis prie netobulumų, bet turiu laiko padėkoti sau už pastangas. Ir miegas. Anksčiau rimtai jo nevertinau, o iš tiesų tai – pagrindinis veiksnys norinčioms gyventi sveikai, produktyviai ir komfortiškai.

Efektyviausia procedūra: „Intraceuticals“ procedūra, mėgstama ir Holivudo žvaigždžių. Tai – deguonies terapija odai. Atlieku reguliariai kiekvieną mėnesį. Po jos oda atrodo sudrėkinta, švytinti ir sveika.

Reklama

Grožio taisyklė: gerai save pažinti ir pabūti šiek tiek egoiste. Ir aš nejuokauju. Viską daryti su meile sau ir dėl savęs. Stengtis gerai išsimiegoti, subalansuotai valgyti, sportuoti tai, kas patinka, o ne ką „reikia“, rengtis taip, kaip patinka, bendrauti ir leisti laiką su tuo, su kuo norisi, išeiti kada norisi, pykti ir atleisti taip, kaip norisi. Kaip reguliariai atlieku savo spintos revizijas, taip ir savo pačios. Vis uždedu pirštus ant pulso ir pasitikrinu, ar einu tinkama linkme. Santykis su savimi man – prioritetas.

3 mėgstamiausi kosmetikos produktai: tinkantys būtent man ir efektyvūs. Keli mano favoritai: „Decaar O2“ BB kremas su SPF 50, „Diego Dalla Palma Icon Time Supermask“ veido kaukė su koloidinio aukso ir platinos dalelėmis, „Evo Fabuloso Platinum Blonde“ spalvos palaikymo kondicionierius.

Visada savo rankinėje turiu: dezinfekcinio skysčio rankoms ir SPF apsaugą veidui. Tiesą sakant, turiu net tris skirtingus SPF formatus: kremą, dulksną ir birią veido pudrą.

Geriausias grožio patarimas, kurį išgirdote iš mamos: mama daug patarimų nedalija, labiau savo pavyzdžiu įkvepia gyventi visavertį ir laimingą gyvenimą neskaičiuojant raukšlių ant veido.

Energijos formulė: judėjimas – gyvenimas. Jau seniai sportuoju ne dėl mažesnių skaičių svarstyklėse, o geros savijautos ir būsenos, kurią suteikia mėgstamos treniruotės, boksas ar tango šokio pamokos.

Pasportavusi visada jaučiuosi energingesnė, stipresnė ir labiau pasitikinti savimi. Dar vienas atradimas – deguonies kamera, kuri taip pat prisideda prie geros mano savijautos ir kokybiško miego. Į šią procedūrą vaikštau jau pusmetis, kelis kartus per savaitę. Sako, kad ji – geras ilgaamžiškumo draugas.