„Tom Ford“ parfumuotos naujienos: nuo kvepalų iki kūno dulksnų ir aliejų

Autorius
ELLE LITHUANIA
Nuotrauka
TOM FORD
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

„Tom Ford“ grožio linija pristato naujas ir atnaujintas kvepalų ir kūno priežiūros priemonių versijas, tarp kurių rasite gundančius unisekso aromatus, parfumuotas kūno dulksnas ar kūno aliejų, pripildytą blizgiomis dalelėmis.

„Tuscan Leather“

Parfumuotas vanduo moterims ir vyrams „Tuscan Leather“ – švelnus, pirmykščiu jausmingumu dvelkiantis, ekstravagantiškas aromatas. Ypatingu seksualumu pasižyminti odos aromato interpretacija įkūnija jos pirmykštį, geidulingą kvapą su švelnumo akordais. Papildytas bosvelijų derva, naktinių jazminų ir verstos odos aromatais, suteikiančiais išskirtinio modernumo, rafinuoto gaivališkumo bei jausmingo įmantrumo.

Parfumuotas vanduo moterims ir vyrams „Tuscan Leather“, TOM FORD

„Bitter Peach“

Parfumuotas vanduo moterims ir vyrams „Bitter Peach“ – nuostabiai viliojantis kvapas, atskleidžiantis nektaro kupiną minkštimą. Jo sultys veržiasi per kraštus, o saldumui neįmanoma atsispirti – ir priklausomybė neišvengiama.

Parfumuotas vanduo moterims ir vyrams „Bitter Peach“, TOM FORD

„Ébène Fumé“

Parfumuotas vanduo moterims ir vyrams „Ébène Fumé“ primena senovinį Palo Santo ritualą, nešantį ramybę iš įkaitusių miškų, šviežių žolelių, užburiančios dervos ir prabangių žiedų. Šis kvapas gimė iš Palo Santo dūmų – iš sielą pakylėjančio gaivaus oro, prisotinto legendinės degančios medienos valomąja galia. Palo Santo mediena išskiria mistinį aromatą, suliejantį žemiškas natas, miškus, citrusinių vaisių aromatą, smilkalų kvapą ir raminantį pušų keliamą vėją. Viršutinės natos yra juodųjų pipirų ir violetinio lapo, lydimos medienos ir miško paklotės kvapų. Pagrindinis „Ébène Fumé“ akordas yra dūmų ir odos natos, lydimos sausos medienos atspalvių ir šiltos bei elegantiškos dervos iš „Spain Orpur®“. Papiruso ir nuostabių gėlių kvapai susimaišo su įmantrių rožių aromatais, o išskirtinis Afrikos juodmedis, tamsiausios nakties spalvos ir taip viliojantis, yra įamžintas odos ir dervos natose. Afrikos juodmedis gundo šilta ir dūmine gvajamedžio mediena bei balzamiku.

Parfumuotas vanduo moterims ir vyrams „Ébène Fumé“, TOM FORD

„Fucking Fabulous“

Parfumuotas vanduo moterims ir vyrams „Fucking Fabulous“ – tai rytietiškas, prieskonių ir odos aromatas. Rytietiškas odos atspalvis, susilietęs su jūsų oda, sukuria provokuojantį, išskirtinį aromatą, kuris nuneša į fantazijų pasaulį, priverčia pasijausti išskirtiniu ir nuolat geidžiamu. Atskleiskite savo fantazijas, įgyvendinkite jas – šis aromatas gali būti apibūdintas tik taip.

Parfumuotas vanduo moterims ir vyrams „Fucking Fabulous“, TOM FORD

„Soleil Blanc“

Reklama

Parfumuotas vanduo moterims ir vyrams „Soleil Blanc“ – lyg saulės nubučiuotas aromatas, įkvėptas vasara alsuojančios Amalfio pakrantės. Jaudinantis gėlių aromatas primena paplūdimio malonumus. Pikantiškos kardamono ir rausvojo pipiro natos apsupa bergamotės akordą. Jausmingumo aromatui suteikia kvapioji kananga, tuberoza ir egiptietiško jazmino puokštė. Aromato širdies natose slypi kartusis migdolas, tonka pupelės ir kokoso pieno gardumas.

Parfumuotas vanduo moterims ir vyrams „Soleil Blanc“, TOM FORD

„Oud Wood Shower Gel“

Parfumuota dušo želė „Oud Wood Shower Gel“ išsiskiria nepaprastu ir egzotišku aromatu. Agarmedžio mediena – viena rečiausių, prašmatniausių ir brangiausių parfumerijoje naudojamų medžiagų. Egzotiški kvapieji rožmedžiai ir kardamonai padeda atsiskleisti smilkstančiai tauriųjų agarmedžių, santalų ir kvapiųjų auksabarzdžių aromatų puokštei, papildytai šildančiu kvapiųjų tongapupių ir gintaro jausmingumu.

Parfumuota dušo želė „Oud Wood Shower Gel“, TOM FORD

„Soleil Blanc Shimmering Body Oil“

Parfumuotas, spindesio suteikiantis kūno aliejus „Soleil Blanc Shimmering Body Oil“ užfiksuoja aistringą saulės nubučiuotos vasariškos odos efektą ir geidulingus pojūčius pažadinančiais kvapais skatina aistrą. Šis šilkinis, lengvos tekstūros aliejus turi aukso ir platinos dalelių, tad odai suteikia kerinčio spindesio. Patraukliame aromate baltų gėlių puokštė išsiskleidžia auksiniame gintaro ir santalo glėbyje – gundančiame kaip balto smėlio paplūdimys, kaip tobulas įdegis.

Parfumuotas, spindesio suteikiantis kūno aliejus „Soleil Blanc Shimmering Body Oil“, TOM FORD

Parfumuotos kūno dulksnos

Parfumuota kūno dulksna moterims ir vyrams „Lost Cherry All Over Body Spray“ – svaiginanti kelionė į kadaise uždraustą pasaulį: kontrastingų kvapų kompozicija atsiskleidžia trykštančiu žaismingu saldumu ir maloniai geidulingu sodrumu.

Parfumuota kūno dulksna moterims ir vyrams „Rose Prick All Over Body Spray“ įkvėpta rožių sodo, tai svaiginančių ir retų hibridų puokštė. Rožių trilogija – gegužės, turkiškos ir Damasko rožės. Aitri ir tyra. Šilta ir geidulinga rožinė tobulybė. Pavojus, kylantis prisilietus prie didingo grožio, sustiprina kerinčią aromato galią.

Parfumuota kūno dulksna moterims ir vyrams „Tuscan Leather All Over Body Spray“ – tai švelnus, pirmykščiu jausmingumu dvelkiantis aromatas. Papildytas bosvelijų derva, naktinių jazminų ir verstos odos aromatais, suteikiančiais išskirtinio modernumo, rafinuoto gaivališkumo bei jausmingo įmantrumo.

Parfumuota kūno dulksna moterims ir vyrams „Neroli Portofino All Over Body Spray“ – tai gaivą suteikiantis parfumuotas vanduo su aštriais citrusų eteriniais aliejais, stebinantis gėlių natomis, kurios puikiai perduoda vėsaus vėjo, spindinčio skaidraus vandens ir sodrių viduržemio jūros lapų kvapą.