TV laidų vedėjas E. Žičkus ir žinoma fotomenininkė pravirkdė garsią floristę

Autorius
Pranešimas žiniasklaidai
Nuotrauka
Mikos Savičiūtės nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

„To tikrai nesitikėjau“, – šluostydama jaudulio ašaras prisipažįsta viena garsiausių mūsų šalies florisčių ir dekoratorių Inesa Borkovska. Tokią jos reakciją sukėlė netikėta dviejų draugų staigmena, kuri žinomos moters atmintyje tikrai išliks ilgam.

Į pačioje sostinės širdyje įsikūrusio restorano „Medininkai“ erdves pora dešimčių moterų rinkosi pasinerti į užburiančią gėlių pasaulio magiją ir tuo pačiu pagerbti gimtadienį švenčiančią originalaus renginių ciklo „Pokalbiai tarp gėlių“ organizatorę I.Borkovską.

Istorinio pastato menėse įsikūrusio restorano skliautuose netrūko klegesio, emocijų ir siurprizų. Pati Inesa savo svečiams dovanojo mokymus, kaip iš gyvų gėlių sukurti išskirtines kompozicijas.

Tuo tarpu kviestiniu vakaro svečiu tapęs artimas Inesos bičiulis žurnalistas Edvardas Žičkus atskleidė ne tik intriguojančius pramogų pasaulio renginių užkulisius, bet ir dalijosi praktiniais patarimais, kaip originalių idėjų pagalba ir neišleidžiant didelių sumų sukurti ypatinga atmosfera alsuojančią šventę. Ir visai nesvarbu, ar tai būtų gimtadienis, vestuvės, krikštynos, ar įmonės vakarėlis, o gal grandiozinis biurų pastato atidarymas.

„Vakarėlis lėktuve, sukančiame ratus virš Europos sostinių? Vestuvės panėrus į ežero dugną? Jubiliejus privačioje saloje? Kodėl gi ne?“ – retoriškai klausia garsus TV laidų prodiuseris ir vedėjas, jau keliolika metų besisukantis ir renginių organizavime.

Reklama

Savo originalumą E. Žičkus pademonstravo ir bičiulės Inesos kūrybos vakaro metu, kai drauge su garsia Lietuvos fotomenininke Greta Skaraitiene šventės kaltinininkei tiesiog per keliolika minučių surišo gyvų gėlių puokštę, taip įkvėpdami ir kitus vakaro dalyvius savo pačių rankomis sukurtomis skintų gėlių kompozicijomis pradžiuginti vieną garsiausių Lietuvos florisčių.

„Visada drąsiai pasiduodu kūrybiniams procesams, ypač jei jie yra netikėti ir suteikia adrenalino, šįsyk nekilo jokių abejonių, nes avantiūra buvo skirta draugei nudžiuginti“, – prisipažįsta fotomenininkė G. Skaraitienė.

Jai antrina ir populiarių TV laidų kūrėjas, žurnalų „ELLE Decoration Lithuania“ bei „ELLE Travel Lithuania“ vyriausiasis redaktorius Edvardas Žičkus: „Rožės, saulėgrąžos, eukalipto šakelės, smilgos ir dar šiek tiek netikėtų žiedų šįsyk sugulė į ypatingą kompoziciją tikriausiai dėl to, kad mudu su Greta ją kūrėme brangiam žmogui.“

Bičiulių staigmena iki širdies gelmių sujaudino Inesą, kuri prisipažįsta labiau pratusi gėlių kompozicijomis džiuginti artimuosius, nei jas gauti pati: „Buvo nepaprastai malonu, jautru ir tikra!“