Virš miesto stogų surengtame „ELLE Lithuania“ numerio pristatyme – įspūdingos dovanos svečiams

Nuotrauka
Dariaus Kučio ir Kristinos Petrikonytės nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Ketvirtadienio vakaras buvo išties ypatingas. Vilniuje esančiame ir aukščiausia miesto terasa galinčiame pasigirti verslo centre „Flow“ pristatytas naujausias, liepos ir rugpjūčio mėnesiams skirtas „ELLE Lithuania“ numeris.

Vasariškos šventės miesto sodo tematika dalyvius pasitiko didžėjaus muzika, kurią lydėjo vertikalaus šokio Lietuvoje pradininkės ir atlikėjos Ingos Briazkolovaitės pasirodymas ant pastato sienos.

Susirinkusiųjų akys taip pat krypo į prabangų sportinio stiliaus visureigį „Range Rover SPORT“.  Šis automobilis puikiai tinka vasariškoms kelionėms mieste ir gamtoje – jis pasižymi puikiomis savybėmis kelyje ir bekelės sąlygomis, jame įdiegtos pažangiausios sistemos.

Dariaus Kučio ir Kristinos Petrikonytės nuotr.

Buvo sunku nepastebėti ir stilingos „Hust Design“ sofos. Mat kiekvienas šio prekės ženklas baldas prisideda prie pasakojimo apie namus, kuria individualumą ir stilių atspindinčią aplinką.

Kristinos Petrikonytės nuotr.

Vakaro vedėjos vairas patikėtas charizmatiškajai Augustei Nombeko. „Ačiū nuostabiajai ELLE komandai. Kaip gera matyti žmones, mylinčius savo prasmingą, stilingą ir labai reikalingą darbą. Ačiū šio renginio organizatoriams ir kaip visada išskirtinį erdvės stilių sukūrusiam Mantui Petruškevičiui bei jo komandai.  Šiandien ELLE žurnalo pristatymo šventei spalvų, skonių bei prasmingo turinio suteikia ir mūsų brangiausieji partneriai“, – kalbėjo ji.

Renginio dalyviai galėjo gardžiuotis išskirtinėmis vaišėmis. Kiek anksčiau žurnalo viršelį papuošusi nuomonės formuotoja Ieva Mackevičienė kartu su ACALA prekės ženklu pristatė šiltojo sezono naujieną – ekologišką putojantį vasaros gėrimą, atkartojantį bene žymiausią itališką kokteilį –  „Spritz Style“.

Kristinos Petrikonytės nuotr.

Tie, kurie mėgsta alaus skonio gėrimus galėjo mėgautis prancūziška elegancija, gaiviu vaisių skoniu, vos juntamu kartumu ir išraiškingomis kalendrų aromato natomis dvelkiančio „Kronenbourg 1664 Blanc“ nealkoholinio alaus taure.

Kristinos Petrikonytės nuotr.

Kavos mėgėjai buvo kviečiami pasivaišinti „Saeco Xelsis Suprema“ kavos aparatų gaminta kava, kurią renkasi tie, kurie kaskart nori tobulai jiems pritaikyto gėrimo. Būtent tai įgyvendinti padeda šiame aparate įdiegti reguliuojami skonio profiliai ir modernios kavos technologijos.

Kristinos Petrikonytės nuotr.

Smaližiai kavą ragavo kartu su „Dione“ ledais iš ypač stilingos ir nepaprastai gardžios „Dione“ ledų kolekcijos.

Dariaus Kučio ir Kristinos Petrikonytės nuotr.

Renginio metu netrūko dovanų grožio gurmanams. „Beotebal Plus“ viešnias apdovanojo maisto papildais, skirtais plaukams, odai ir nagams. Šis produktas išsiskiria unikalia sudėtimi – turi net 14 įvairių vitaminų, mineralų, tarp kurių – ir biotinas.

Reklama

Dariaus Kučio, Kristinos Petrikonytės, Emilija Adelė Photography nuotr.

„KristiAna“ pristatė naujieną, kuri turėtų atsidurti kiekvienos rankinėje – LA PRAIRIE „Skin Caviar“ veido dulksną. Itin smulki dulksna užtikrina odos drėkinimą ir akimirksiu atgaivina, suteikia energijos bei išlygina odą.

Dariaus Kučio ir Kristinos Petrikonytės nuotr.

Dermatologijos klinika „Skin Olimpus“  pakvietė vasarą leisti atsakingai ir paragino rūpintis savo oda, o ypatingai – apgamais. Vakaro svečiai galėjo nemokamai pasikonsultuoti su klinikos gydytoja bei patikrinti nerimą keliantį apgamą.

Kristinos Petrikonytės nuotr.

Renginyje netrūko ir vasariškų aksesuarų. Šventėje įrengtas specialus „Burga“ stendas, sulaukęs daugybės lankytojų. Nenuostabu – „Burga“ prekės ženklo tikslas – puoselėti stilingus ir savimi pasitikinčius asmenis, kurie mados pasirinkimais išreiškia savo nuomonę.

Dariaus Kučio ir Kristinos Petrikonytės nuotr.

O kaip be kone madingiausios vasaros stiliaus detalės – saulės akinių? FIELMANN pademonstravo italų prekės ženklo „Versace“ akinių kolekciją, kurioje gausu drąsių, minioje išsiskiriančių modelių.

Kristinos Petrikonytės nuotr.

Renginyje buvo paskelbtas specialaus, „ELLE Lithuania“ socialiniuose tinkluose vykusio kelionių operatoriaus „Coral Travel“ konkurso nugalėtojas, kuriam įteiktas įspūdingas prizas – 7 naktų poilsis Turkijoje, Beleke įsikūrusiame 5 žvaigždučių viešbutyje „Papillon Zeugma Relaxury“, kuriame – net 5 baseinai, 6 barai bei restoranai ir akvaparkas.

Kristinos Petrikonytės nuotr.

Vakaro kulminacija tapo 16 pastato aukšto terasoje surengtas atlikėjo Roko Yan koncertas.

Dariaus Kučio ir Kristinos Petrikonytės nuotr.

Dariaus Kučio nuotr.