Antalijos pakrantėje atidarytas oficialiai prabangiausias viešbutis Turkijoje 

Autorius
Pranešimas žiniasklaidai
Nuotrauka
BIJAL nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Šių metų kovą Turkijos Viduržemio jūros pakrantėje, netoli Sidės miesto, oficialiai ir didingai atidarytas BIJAL viešbutis. Ši nauja vieta Antalijos pakrantę pakylėja į aukštesnį prabangos lygį. Viešbutis siūlo išskirtines atostogas itin aukštos klasės privačiose vilose. 

Sodrių sodų ir kvapnių pušynų apsuptyje įsikūrusį BIJAL sudaro 19 ištaigingų vilų su vienu, dviem ar net daugiau miegamųjų kambarių ir elegantiškais lauko poilsio kambariais, viliojančiais šildomais privačiais baseinais. Svečiai čia taip pat gali tiesiogiai patekti į privatų smėlio paplūdimį, kuriame įrengtos prašmatnios kabinos bei mėgautis visą parą dirbančio asmeninio butlerio, pasirengusio išpildyti kiekvieną užgaidą ir norą, paslaugomis.

Čia rasite viską, kas užtikrina tikrai nepriekaištingas atostogas, todėl BIJAL yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško atostogų ištisus metus itin patogioje ir nuošalioje aplinkoje.

Viešbutis gali pasiūlyti platų virtuvės asortimentą net trijose vietose: klubo namuose, siūlančiuose BBQ patiekalus, paplūdimio namuose, kur gausu tarptautinės ir vietinės virtuvės patiekalų bei paplūdimyje esančiame restorane, kuris sužavės net išrankiausius svečius.

Reklama

Restoranų valgiaraščiai parengti bendradarbiaujant su garsiais „Michelin“ žvaigždutėmis apdovanotais virtuvės šefais. Kurortas taip pat išsiskiria ypatingais ekologiškais pusryčiais. 

Bendradarbiaujant su italų odos priežiūros ir grožio prekės ženklu „Bioline Jatò“, čia įrengtas prabangus SPA, fitneso studija, profesionalūs teniso kortai, įskaitant atskirą padelio aikštelę, vaikų klubas ir daugybė pramogų bei laisvalaikio praleidimo galimybių: nuo maisto gaminimo pamokų ir vyno degustacijų iki privačių kruizų, privačių filmų peržiūrų ir vakarienių.

Netoli senovinio Sidės miesto esančių kultūrinių ir gamtos objektų, vaizdingų upių, kanjonų ir krioklių gausa jūsų atostogas BIJAL pavers dar geresnėmis.