Aukcione už apvalią sumą parduodama Marilyn Monroe pamėgto prekės ženklo suknelė

Nuotrauka
Rex Features/ Vida Press nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Aukcione Los Andžele parduodama rožinė Marilyn Monroe suknelė. Diržu juostą drabužį planuojama parduoti už 60 tūkst. dolerių arba 55 tūkst. eurų.

Aktorė ir modelis M.Monroe šia, jos pamėgto prekės ženklo „Pucci“ suknelė puošėsi pozuodama „Vogue“ fotosesijai. Kaip nurodoma aukciono svetainėje, ši suknelė yra pasiūta iš šilko trikotažo, jos dydis – 10.

Italių mados dizaineris Emilio Pucci suvaidino svarbų vaidmenį XX amžiaus 7-ajame dešimtmetyje Vakarų pasaulyje vykusioje moterų seksualinio išsilaisvinimo revoliucijoje. Kūrėjas pristatė lengvą, orui pralaidų ir nesiglamžantį audinį, jo kurti drabužiai buvo siuvami iš modernių drąsių ryškiaspalvių audinių.

Reklama

„Pucci“ ženklu žymėti apdarai jau anuomet buvo parduodami prieinamomis kainomis, tad jais puoštis galėjo įvairiems socialiniams sluoksniams priklausančios moterys.

Marilyn Monroe „Pucci“ suknelė. Rex Features/ Vida Press nuotr.

E.Pucci drabužiais dabinosi ir žymiausios to laikmečio moterys – M.Monroe, aktorė Sophia Loren, Jungtinių Valstijų pirmoji ponia Jacqueline Kennedy.

M.Monroe ištikimybę prekės ženklui įrodo ir šis faktas – ji buvo palaidota vilkėdama savo itin mėgtą žalsvos spalvos „Pucci“ suknelę.