Stilingiausi Jennifer Lopez vakaro įvaizdžiai

Autorius
ELLE LITHUANIA
Nuotrauka
Jennifer Lopez. Image Press Agency / Vida Press
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Ji talentinga, charizmatiška, savimi pasitikinti ir ne kartą pelniusi vienos stilingiausių moterų titulą – dainininkė Jennifer Lopez yra tikras įkvėpimo šaltinis. Vakarėliuose ir ant raudonojo kilimo pasirodžiusiai J. Lo negailima pagyrų, o jos vakariniai įvaizdžiai visuomet nustebina.

Ekranų ir didžiųjų scenų žvaigždė jau kelis dešimtmečius vadinama stiliaus ikona, jos chameleonišku stiliumi žavisi ne tik atlikėjos gerbėjai, bet ir mados pasaulis, ne kartą sėmęsis įkvėpimo būtent iš J.Lo. Populiarioji dainininkė sugeba pažaboti aukštąją madą ir išlikti ištikima savo šaknims – Niujorko Bronkso rajonui ir jo gatvės stiliui.

Jennifer Lopez sugeba pažaboti aukštąją madą ir išlikti ištikima savo šaknims – Niujorko Bronkso rajonui ir jo gatvės stiliui.

Reklama

Žengdama raudonuoju kilimu garsenybė nepalieka abejingų, jos pasirinkti glamūriniai įvaizdžiai yra drąsūs ir laviruojantys ties slidžia seksualumo riba, tačiau šios neperžengiantys. Nuo neįtikėtinai atvirai vilkimo žalio „Valentino“ apsiausto, 2000 m. „Grammy“ apdovanojimuose regėtos palmių šakelėmis puoštos „Versace“ suknelės iki šurmulį mados pasaulyje sukėlusios rožinės „Giambattista Valli“ aukštosios mados suknios, kurią vilkėdama Jennifer vos tilpo automobilio salone.

Žengdama raudonuoju kilimu garsenybė nepalieka abejingų, jos pasirinkti glamūriniai įvaizdžiai yra drąsūs, laviruojantys ties slidžia seksualumo riba, tačiau šios neperžengiantys.

Jennifer Lopez. Shutterstock / Vida Press nuotr.

2023 m. gruodį J. Lo tapo žurnalo „Elle USA“ viršelio žvaigžde. Šis šventinis numeris buvo dedikuotams moterims Holivude, viršelio nuotraukoje Jennifer vilki auksinę mados namų „Ralph Lauren“ suknelę asimetriška iškirpte, prie vakarinio rūbo priderinti masyvūs „Schiaparelli“ auskarai. Dainininkė yra ištikima abiejų šių mados namų gerbėja, o viršeliui pasirinktas įvaizdis atspindi laikui nepavaldų klasikinį Holivudo glamūrą. Šiai fotosesijai stilių sukūrė Veronique Hyland, o nuotraukas įamžino mados fotografas Sølve Sundsbø.

2023 m. gruodį J. Lo tapo žurnalo „Elle USA“ viršelio žvaigžde, šventinis numeris buvo dedikuotams moterims Holivude.

Žvilgtelėkime, kokius vakaro įvaizdžius žiemos šventėms ir renginiams rinkosi stilingoji J. Lopez: