Advokatų kontoroje „Glimstedt“ – vadovaujančiųjų partnerių rotacija

Šaltinis
Pranešimas spaudai
Nuotrauka
Asmeninio archyvo
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Advokatų kontoros „Glimstedt“ vadovaujančiąja partnere išrinkta ir šias pareigas nuo š. m. vasario 1 d. pradeda eiti kontoros partnerė, advokatė dr. Laura Augytė-Kamarauskienė. Ji keičia ketverius metus šiose pareigose dirbusią prof. dr. Solveigą Vilčinskaitę.

„Partnerių ir visos kontoros pasitikėjimą priimu kaip reikšmingą įvertinimą ir jaučiu didžiulę atsakomybę, „Glimstedt“ toliau siekiant ambicingų tikslų ir rezultatų. „Glimstedt“ išskirtinis bruožas – demokratiška vidaus politika, todėl rotacija tarp vadovaujančiųjų partnerių – vienas iš būdų užtikrinti ne tik aukštą teisinių paslaugų kokybę, bet ir nuolatinę organizacijos raidą“, – sako naujas pareigas netrukus pradėsianti eiti dr. Laura Augytė-Kamarauskienė.

Partnerių ir visos kontoros pasitikėjimą priimu kaip reikšmingą įvertinimą ir jaučiu didžiulę atsakomybę.

Asmeninio archyvo nuotr.

Lyderystė, vizija ir tikslai

Reklama

„Laura yra neatsiejama „Glimstedt“ sėkmės dalis, reikšmingai prisidėjusi prie kontoros vertybių stiprinimo. Jos lyderystė ir teisinė patirtis puikiai tinka vadovaujančiosios partnerės pozicijai. Noriu padėkoti už galimybę dirbti šiose pareigose ir paramą kadencijos metu. Neabejoju, kad Lauros indėlis „Glimstedt“ užtikrins tolesnį aukščiausio lygio teisinių paslaugų teikimą ir tarptautinį pripažinimą, kurį pavyko pasiekti“, – sako vadovaujančiosios partnerės pareigas perduodanti prof. dr. Solveiga Vilčinskaitė.

Kalbėdama apie savo viziją naujose pareigose, Laura Augytė-Kamarauskienė pabrėžia, kad jos pagrindinis tikslas – komandos stiprinimas ir telkimas bendriems tikslams. „Prieš dvejus metus su kolegomis išsigryninome kontoros viziją ir veiklos prioritetus. Vienas iš svarbiausiųjų prioritetų – visų komandoje dirbančių žmonių įgalinimas realizuoti savo patirtį, gebėjimus, motyvuotai siekti rezultatų. Mūsų kontoros stiprybė – aukščiausios kvalifikacijos profesionalai, savo sričių ekspertai, kurių komandinis darbas yra sėkmingos veiklos pagrindas. Todėl savo dėmesį neabejotinai skirsiu mūsų komandos telkimui ir aukštos organizacinės kultūros puoselėjimui. Tikiu, kad kartu su komanda įgyvendinsime užsibrėžtus tikslus ir toliau eisime sėkmės keliu“, – neabejoja naujoji vadovaujančioji partnerė.

Laura yra neatsiejama „Glimstedt“ sėkmės dalis, reikšmingai prisidėjusi prie kontoros vertybių stiprinimo.

Advokatė dr. Laura Augytė-Kamarauskienė po daugiau kaip dešimties savarankiškos praktikos metų prie „Glimstedt“ su savo komanda prisijungė prieš ketverius metus ir sustiprino ginčų grupę, o prieš metus tapo kontoros partnere. Ji yra sukaupsi vertingos patirties teisėkūroje, įvairiuose tarptautiniuose projektuose, akademinėje veikloje bei dirbdama kaip nepriklausoma valdybų narė. Naujoji vadovaujančioji partnerė ir toliau specializuosis srityse, kuriose yra sukaupusi didžiausią patirtį bei turi ekspertinių žinių – ginčų sprendimo teisme ir arbitraže, tarptautinėse civilinėse ir šeimos bei paveldėjimo bylose, užsienio teismų ir arbitražų sprendimų pripažinimo bei vykdymo, draudimo teisėje, profesinės ir vadovų (D&O) civilinės atsakomybės, šeimos turto valdymo ir asmeninės gerovės teisinių paslaugų teikimo privatiems klientams srityse.

„Glimstedt“ advokatų biurai veikia abipus Baltijos jūros: Lietuvoje, Švedijoje, Latvijoje ir Estijoje, ir vienija 250 profesionalų tarptautinę komandą.

Asmeninio archyvo nuotr.