Jaukaus minimalizmo glėbyje: kokių pirkinių žvalgytis, kad atrodytumėte šiuolaikiškai

Autorius
ELLE LITHUANIA
Nuotrauka
Shutterstock / Vida Press
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Nors minimalistinis stilius jau tapęs mados klasika, be galo populiarus, pamėgtas ne tik stilingųjų, bet ir pačių dizainerių, ne kiekvienam pavyksta jį pažaboti. Kartais derinami minimalistiniai drabužiai ir aksesuarai gali atrodyti pernelyg nykiai. Kad net ir santūri apranga būtų šiuolaikiška ir įdomi, siūlome papildyti drabužinę šiais penkiais žiemos sezono pirkiniais.

Kad net ir santūri apranga būtų šiuolaikiška ir įdomi, siūlome papildyti drabužinę šiais penkiais žiemos sezono pirkiniais.

Atnaujinkite žiemos garderobą minimalistinio stiliaus aprangos detalėmis, kuriuos pabrėš šiuolaikišką eleganciją.

Sezono favoritas – jaukūs ir dideli megztiniai, vyrauja neutralios tokių megztinių spalvos, o dar daugiau jaukumo suteiks aukštas kaklas, masyvios pynės ar švelnaus pūko siūlai.

Vis dar madingos plačios kostiuminio stiliaus kelnės, tik šį sezoną svarbu atkreipti dėmesį į aukštintą kelnių liemenį.

Reklama

„Must have“ pirkinys – maksi ilgio paltai, madingiausi tiesaus klasikinio silueto (susegami sagomis) ir platinta pečių linija.

Iš aksesuarų verta paminėti aukštakulnius ilgais standžios odos aulais, tarp madingiausiųjų: juodi, tamsiai rudai, tamsios vyšnių spalvos.

Tendencijose išvysite griežtų linijų ir skulptūriško dizaino rankines, kurioms būdingos įdomesnės formos.

„Must have“ pirkinys – maksi ilgio paltai, madingiausi tiesaus klasikinio silueto (susegami sagomis) ir platinta pečių linija.

Jei norisi jaukumo, rinkitės neutralius ir žemės atspalvius, o modernumo suteiks pieno balkšva, kreminė ir pilki tonai. Jei rūbų neketinate sluoksniuoti, pirmenybę teikite šiltesniems audiniams: vilnai, tvidui, dirbtiniam kailiui, avikailiui, kašmyrui, storiems mezginiams. Griežti siluetai padės sukurti solidesnį įvaizdį, o jei norėsis ko nors išraiškingesnio, į šviesių atspalvių derinį įpinkite vieną kitą ryškesnę detalę. Stenkitės nepadauginti akcentų – tegul visas dėmesys tenka siluetams ir formoms. Nepamirškite papuošalų, įvaizdžiui jie suteiks savito charakterio ir modernumo. Tiktų masyvesni metaliniai, minimalistinio dizaino, aiškių linijų ir skulptūriški.

Stenkitės nepadauginti akcentų – tegul visas dėmesys tenka siluetams ir formoms, tačiau nepamirškite papuošalų, įvaizdžiui jie suteiks savito charakterio ir modernumo.