Juozo Statkevičiaus kurta suknelė tapo ypatingos dienos simboliu

Šaltinis
Kempinski
Nuotrauka
Juozo Statkevičiaus mados šou, D. Umbraso nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Penkių žvaigždučių viešbutis „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ šalyje garsėja prabanga ir aukštais aptarnavimo standartais, įkūnijančiais amžiną eleganciją. Šįkart šalia Katedros aikštės įsikūręs viešbutis stebina išskirtine dekoracija – dizainerio Juozo Statkevičiaus kurta elegantiška raudona vakarine suknele.

Ši raudona puošmena viešbutį papuošė ne šiaip sau. Sausio 22-28 d. viešbutis mini „Lady in Red“ (angl. moteris raudonais drabužiais) savaitę – unikalią šventę, skirtą pagerbti ikonišką „Lady in Red“ poziciją, kuri egzistuoja kiekviename „Kempinski“ viešbutyje visame pasaulyje ir šiemet mini 14 metų sukaktį. Ši V.I.P. svečių priėmėja / viešbučio administratorė yra atpažįstama ne tik dėl savo akį traukiančių raudonų drabužių, tačiau ir išskirtinių žinių apie vietines lankytinas vietas bei jų rekomendacijas.
Modesto Endriuškos nuotr.

Siekdamas didinti informuotumą apie šią išskirtinę poziciją, „Kempinski“ viešbutis svečiams pristato vakarinę raudoną suknelę, kurtą Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus, pelniusio pripažinimą pasauliniu mastu. Pats dizaineris teigia, jog didžiuojasi, kad pasaulinio tinklo viešbutis „Kempinski“ puoselėja savo reputaciją ir rūpinasi vardo prestižu. „Todėl išrinkau raudoną Haute Couture suknelę, griežtų, švarių ir elegantiškų linijų, viliojančią ir labai tinkančią ištaikingam viešbučio interjerui. Ši suknelė pirmąkart buvo demonstruota Kanų kino filmų festivalio metu ir pelnė daug dėmesio. Taip pat ji buvo pristatyta ir Lietuvos publikai 30-ojo mados namų jubiliejaus proga. Džiaugiuosi, kad šis couture rūbas vėl puikuosis viešumoje ir pamalonins viešbučio lankytojus.“ – pasakoja Juozas Statkevičius.

Išrinkau raudoną Haute Couture suknelę, griežtų, švarių ir elegantiškų linijų, viliojančią ir labai tinkančią ištaikingam viešbučio interjerui. Ši suknelė pirmąkart buvo demonstruota Kanų kino filmų festivalio.

Modesto Endriuškos nuotr.

Reklama

Paroda suteikia retą galimybę tiek miesto svečiams, tiek vilniečiams pasigrožėti neeiliniu meno kūriniu ir įvertinti išskirtinį dizainerio meistriškumą, dėl kurio „Kempinski“ viešbučio simbolis tampa ikonišku.

Paroda suteikia retą galimybę tiek miesto svečiams, tiek vilniečiams pasigrožėti neeiliniu meno kūriniu ir įvertinti išskirtinį dizainerio meistriškumą.

Modesto Endriuškos nuotr.

„Neseniai viešbučio vestibiulį puošė garsaus floristo kalėdinės dekoracijos, kurios pritraukė visos šalies dėmesį ir žavėjo iš užsienio atvykusius svečius. Šįkart kartelės nenuleidžiame ir minime svarbią viešbučio šventę, pasipuošdami vestibiulį kito žinomo Lietuvos kūrėjo šedevru. Džiaugiamės, dėl bendradarbiavimo su maestro Juozu Statkevičiumi. Manome, kad šis projektas pritrauks daugelio mados mylėtojų dėmesį.“ – teigia viešbučio Marketingo vadovė Emilija Žalalytė.

J. Statkevičiaus kurta suknelė eksponuojama „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ viešbučio didžiajame vestibiulyje nuo sausio 22 d. Ši unikali paroda yra atvira visiems visą savaitę, iki sausio 28 d.
Juozo Statkevičiaus mados šou, D. Umbraso nuotr.