Prancūzijos pirmosios ponios B. Macron stiliaus taisyklės: štai, ko iš jos verta pasimokyti kiekvienai

 Autorius
Agnė Mačiulytė
Nuotrauka
Prancūzijos pirmoji ponia Brigitte Macron / E-PRESS PHOTO.COM / Vida Press nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono žmona Brigitte Macron laikoma viena madingiausių pirmųjų ponių. Daugelis stileivų su nekantrumu laukia Brigitte pasirodymo oficialiuose renginiuose, jos pademonstruotą įvaizdį kaskart aptarinėja mados apžvalgininkai ir, esu tikra, kitų valstybių prezidentienės.

Viena svarbiausių B. Macron stiliaus taisyklių – laužyti nusistovėjusias taisykles apie tam tikram amžiui neva tinkančią aprangą. Moteris drąsiai renkasi sukneles aukščiau kelių, kurias dažnai nešioja plikomis kojomis.

Ji taip pat mėgsta demonstruoti nuogas rankas, renkasi figūrą pabrėžiančius ir neva tik jaunesnio amžiaus moterims tinkančius apdarus. Prancūzijos pirmoji ponia savo stiliumi įrodo, kad moterį labiausiai puošia pasitikėjimas bei elegancija, o ne nerūpestinga jaunystė.

Reklama

Ne paslaptis, jog valstybių prezidentų žmonos neretai tampa savotiškomis savo šalių dizainerių ambasadorėmis. B. Macron mėgsta iš itin kokybiškų audinių – šilko, kašmyro, vilnos – pasiūtus, su kokybe siejamų Prancūzijos mados namų, tokių, kaip „Louis Vuitton“, „Dior“, „Chanel“, „Givenchy“ kurtus drabužius.

Tiesa, jos garderobe pastebimi ir kitų valstybių dizainerių kūriniai. Pavyzdžiui, Brigitte neretai renkasi britų prekės ženklo „Roland Mouret“ apdarus.

B. Macron patinka neutralios spalvos: juoda, balta, smėlinė, viena jos favoričių laikoma tamsiai mėlyna. Šios spalvos jos įvaizdžiui suteikia rafinuotumo, kuria minimalizmo įspūdį. Išskirtinio šarmo Brigitte stiliui suteikia aksesuarai: masyvūs auskarai, ryškūs žiedai ir rankinės.