Specialus pasiūlymas moterims – naujasis „Lily 2“

Šaltinis
Pranešimas spaudai
Nuotrauka
GARMIN, LILY 2
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

„Garmin“ pristatė „Lily® 2“ seriją – naujoviškus nedidelius ir madingus išmaniuosius laikrodžius su naujomis sveikatos, sveikatingumo ir ryšio funkcijomis. Du modeliai – „Lily 2“ ir „Lily 2 Classic“ – pasižymi elegancija, atnaujintu dizainu su metaliniais laikrodžių korpusais, paslėptais ekranais su unikaliais raštuotais lęšiais ir naujomis, madingomis spalvomis.

Nauji modeliai pasižymi elegancija, atnaujintu dizainu su metaliniais laikrodžių korpusais, paslėptais ekranais su unikaliais raštuotais lęšiais ir madingomis spalvomis.

Išmaniojo laikrodžio režimu baterija veikia iki penkių dienų, tad naudotojai turi daug laiko mėgautis naujomis funkcijomis, pavyzdžiui, miego kokybės įvertinimu, šokių kūno rengybos veiklomis ir bekontakčiais „Garmin Pay™“ mokėjimais.

„Ši serija pasižymi nedideliais ir elegantiškais dizaino elementais, todėl džiaugiamės galėdami į šią madingą liniją įtraukti dar daugiau sveikatos ir ryšio funkcijų. Laikrodis ne tik stilingas, kad jį būtų galima naudoti ir darbe, ir renginiuose, bet ir palaiko ryšį, stebi jūsų sveikatingumo būseną naudojant įvairiam gyvenimo būdui pritaikytas populiarias funkcijas“, – sako Susan Lyman, „Garmin“ pasaulinės vartotojų rinkodaros viceprezidentė.

Ši serija pasižymi nedideliais ir elegantiškais dizaino elementais, į madingą liniją įtraukta dar daugiau sveikatos ir ryšio funkcijų.

Reklama

Kuo išskirtinė „Lily 2“ serija?

  • Body Battery energijos stebėjimas: stebėkite energijos lygius per visą dieną, norėdami sužinoti, kada geriausia būti aktyviems, o kada – ilsėtis.
  • Miego įvertinimas: gaukite nakties miego kokybės įvertinimą ir jo pagerinimo įžvalgų. Taip pat stebėkite įvairius miego etapus, pulsą, streso lygį, pulso Ox lygį ir kvėpavimą.
  • Kūno rengybos stebėjimas: skaičiuokite žingsnius, sudegintas kalorijas, intensyvumo minutes ir kt.
  • Sporto programėlės: pagerinkite treniruotę su integruotomis sporto programėlėmis, skirtomis kardiotreniruotėms, jogai, jėgos ir kitoms treniruotėms. naudodami naująją šokių kūno rengybos veiklą, stebėkite įvairius šokių stilius, įskaitant Zumba®, afrobytą, Bolivudą, EDM ir hiphopą.
  • GPS ryšys: eidami, važiuodami dviračiu ar bėgdami lauke, prisijunkite prie tinkančio išmaniojo telefono GPS įrangos ir gaukite tikslią stebėjimo statistiką.
  • Įspėjimo apie judėjimą pasiūlymai: ilgiau pasėdėję gaukite priminimus, kad reikia judėti, taip pat įvairių judesių, pavyzdžiui, kaklo sukimo, šoninių pasilenkimų, pritūpimų, kuriuos galima atlikti sėdint, pasiūlymų.
  • Garmin Pay bekontakčiai mokėjimai: greitai praeikite pro kasas ir tranzito sistemas, jei juose įrengta reikiamų paslaugų teikėjų įranga (funkcija yra tik Lily 2 Classic išmaniuosiuose laikrodžiuose).

Sukurta bet kokiam gyvenimo būdui, „Lily 2“ serija yra pritaikyta pagrindinei sveikatos ir kūno rengybos statistikai. Dieną ir naktį stebėkite pulsą, kvėpavimą, pulso Ox ir streso lygį. Atsibudę ryte ataskaitoje galėsite apžvelgti miego ataskaitą, dienos kalendoriaus, orų ir kt. apžvalgas. Patiriant stresą meditacija padeda naudotojams atlikti meditacijos pratimus, o kvėpavimo veikloje pateikiamos įvairios kvėpavimo technikos, kurias galima atlikti laikantis laikrodyje pateikiamų nurodymų. „Lily 2“ taip pat turi moterų sveikatos stebėjimo funkcijas, leidžiančias naudotojoms stebėti savo menstruacijų ciklą ir nėštumą, taip pat moko mankštintis ir maitintis.

Laikrodis turi moterų sveikatos stebėjimo funkcijas, leidžiančias naudotojoms stebėti savo menstruacijų ciklą ir nėštumą, taip pat moko mankštintis ir maitintis.

„Lily 2“ serijos laikrodžiai suderinami su Apple® ar Android“ išmaniaisiais telefonais, todėl aktyvūs naudotojai gauna el. laiškus, teksto žinutes ir įspėjimus tiesiai į savo laikrodį. Saugos ir sekimo funkcijos gali padėti užtikrinti ramybę, pavyzdžiui, „Lily 2“ susiejus su „Garmin Connect“ išmaniojo telefono programėle, užfiksavus incidentą, iš anksto pasirinktiems skubios pagalbos kontaktams gali būti išsiųstas pranešimas su naudotojo vardu, pavarde ir buvimo vieta (jei šią galima nustatyti). Susiejus su „Garmin Connect™“ programėle, naudotojai joje gali matyti savo sveikatos ir kūno rengybos duomenis, susijungti su draugais ir dalyvauti iššūkiuose — nemokamai.