Klasikos sugrįžimas: madingiausios prancūziško lakavimo variacijos

Autorius
ELLE LITHUANIA
Nuotrauka
@vivianmariewong / Instagram
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Trumpesni ar ilgesni – prancūziškam manikiūrui šį sezoną tiks visų ilgių nagai. Vyrauja daugybė tokio lakavimo variacijų: nuo siauros juostelės ties nago galiuku iki itin plačios, dengiančios beveik pusę nago plokštelės. 

Prancūzišku manikiūru vadinami dviejų spalvų lakais nulakuoti nagai – nago plokštelė lakuojama perregimu, kūno spalvos arba rausvo atspalvio, o nago galiukas dengiamas baltu laku.

Šįmet vyrauja daugybė prancūziško manikiūro variacijų: nuo siauros juostelės iki itin plačios, nuo klasikinių iki žaismingų spalvų.

Vis dėlto sakoma, kad šis lakavimo būdas, nors ir vadinamas prancūzišku, kilęs iš JAV. Apie prancūzišką manikiūrą pirmasis 1978 m. prakalbo Jeffas Pinkas – nagų priežiūros priemonių ženklo „Orly“ įkūrėjas. Manoma, kad „prancūziškas“ lakavimas atsirado dar 4-ąjį dešimtmetį, esą jį paryžietėms madistėms sugalvojo moderniosios kosmetikos tėvu tituluojmas Maksymilianas Faktorowiczas (dar vadinamas Maxu Factoru). Kiti sako, kad prancūziškas manikiūras egzistavo jau XIX a. pabaigoje. Kad ir kaip būtų, dvispalvis lakavimas, sukuriantis natūralių ir itin tvarkingai atrodančių nagų įspūdį, iki šiol vadinamas klasika ir yra gana populiarus.

@karolina.probeauty / Instagram nuotr.

Reklama

Hailey Bieber, Kylie Jenner, Liza Koshy, Margot Robbie, Julia Garner – tai tik kelios garsenybės, pastaruoju metu demonstravusios prancūzišką lakavimą. Klasikinis „prancūzas“ išsiskiria „nude“ arba šviesia rausva spalva nulakuota nago plokštele ir baltu pusmėnuliu, nupieštu ties nago galiuku.

Lakavimo tendencijose išvysite ne tik klasikinį prancūzišką manikiūrą, bet ir žaismingesnes jo variacijas. Viena tokių – ne baltas nago galiukas, o ryškiaspalvis, pavyzdžiui, raudonas, žalias, mėlynas ar kitos netikėtos spalvos. Manikiūras atrodys dar žaismingiau, jei derinsite skirtingas spalvas ir kiekvieną nagą lakuosite vis kita.

Lakavimo tendencijose išvysite ne tik klasikinį prancūzišką manikiūrą, bet ir žaismingesnes jo variacijas.

Jeigu norisi įdomesnio lakavimo, išmėginkite grafinį nagų dizainą, kuriamą plastiškomis linijomis. Viena spalva lakuojamas nago galiukas, o kita brėžiama papildoma linija arba kelios.

Dėmesio sulaukia ir nuo… iki… spalvotas prancūziškas manikiūras. Vietoje „nude“ spalvos visa nago plokštelė gali būti lakuojama ryškiai, o galiukas kita kontrastinga spalva. Nagų plokštelėms drąsiai rinkitės ir skirtingas spalvas, o galiukus denkite vienodu laku, kontrastingu plokštelės spalvai. Jeigu šie būdai atrodo per drąsūs, pamėginkite derinti artimesnius atspalvius arba riboti spalvų paletę.

@pop_polished / Instagram nuotr.