5 elegantiškos spalvos solidžiai atrodančiam manikiūrui

Autorius
ELLE LITHUANIA
Nuotrauka
Алеся Горбунова / Pexels
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Prabėgus žiemos šventėms norisi atsikvėpti nuo blizgesio ir sugrįžti prie klasikos. Kokios madingos nagų lako spalvos suteiks manikiūrui elegancijos?

@nailstation nuotr.

Kalbant apie dalykinį ar vakaro įvaizdį, žiemą norisi neutralesnių spalvų, klasikos ir elegancijos. Tad į šaltojo sezono mados ir grožio tendencijas sugrįžta gilios spalvos, prabangūs audniai ir lygūs paviršiai. Manikiūras – svarbi įvaizdžio detalė, kurianti tvarkingumo ir profesionalumo įspūdį, papildanti aprangą, o kartais net tampanti akcentu. Pristatome 5 klasikines nagų lako spalvas, kurios manikiūrui suteiks solidumo. Svarbi detalė – nagus lakuokite viena spalva ir žvilgiu laku.

Tamsi vyšnių raudona

Sodrus ir tamsus raudonis ypač tiks, jei jūsų nagai yra migdolo formos ir kiek ilgesni. Tai fatališką įvaizdį kurianti spalva, lengvai pritaikoma skirtingų stilių aprangai ir skirtingoms progoms.

Juoda

Juodas manikiūras dažnai siejamas su pankišku stiliumi, tačiau ši spalva itin svarbią vietą užimą elegancijos pasaulyje, dažnai taikoma vakariniam aprangos kodui. Juodai drąsiai lakuokite tiek ilgesnius, tiek trumpus nagus.

Reklama

Kūno arba vadinamasis nude atspalvis – vienas universaliausių manikiūro pasirinkimų, tinkamas skirtingiems įvaizdžiams, skirtingiems gymiams ir nagų formoms. Visgi rinkdamasi nude nagų lako atspalvį, atkreipkite dėmesį, kad spalva nesuteiktų odai žalsvų pustonių.

Neutralus ombre efektas

Manikiūras atrodys gaivus, o rankos dailesnės, jei nagus lakuosite neutralių atspalvių ombre efektu. Tai lakavimo būdas, kai suliejamos dvi pasirinktos spalvos. Natūraliam įspūdžiui išgauti labiausiai tiks šviesi rausva arba subtilus persikų atspalvis ir balta.

Klasikinė raudona

Tai tendencijoms nepavaldi spalva, į grožio istoriją įrašyta kaip neginčijama klasika. Jei norisi solidesnio manikiūro, rinkitės santūresnius klasikinės raudonos atspalvius, šiek tiek gilesnius ir tamsesnius. Venkite smailos nagų formos, verčiau rinkitės švelnią migdolo.