300 dienų per metus keliaujantis O. Gasanovas – apie pinigus kelionėms ir tai, ką visuomet turi savo lagamine

Nuotrauka
ELLE Lithuania
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

„ELLE Lithuania“ tinklalaidė „ELLE Pokalbiai“ gyvena vasarišku ritmu. Šį kartą laidoje viešėjo keliautojas, televizijos laidų vedėjas Orijus Gasanovas.

Kaip pastebėjo laidos vedėja, „ELLE Lithuania“ vyriausioji redaktorė Irina Sinė, žinomas vyras keliauja net 300 dienų per metus. Vis dėlto keliautojas prisipažino, kad visai neseniai pirmą kartą apsilankė turistų pamėgtoje Venecijoje, nėra buvęs sustojusio laiko sala vadinamoje Sicilijoje.

„Keliauju ne tik po užsienį, bet ir po Lietuvą. Pavyzdžiui, liepos mėnesį aš niekada nebūnu namuose. Dažniausiai būnu Palangoje, keliauju po įvairiausius Lietuvos kraštus“, – pasakojo jis.

Ne paslaptis, kad kelionės – ne visai pigus malonumas. Laidos vedėja, žurnalistė Ugnė Mingėlaitė Orijaus pasiteiravo, iš kur šis gauna tiek pajamų kelionėms.

„Tai – pagrindinis klausimas, kurio manęs klausia taksistai, žmonės baruose. Laida turi savo biudžetą, bet, matyt, esu labai blogas buhalteris, nes visos mano laidos viršija biudžetus, – pasakojo jis. – Kiekvieną trečiadienį, ištisus metus, turiu paruošti laidą. Niekas manęs neriboja, bet jeigu pradėčiau ruošti laidas iš Naujosios Gvinėjos ar Australijos, tektų parduoti butą Vilniuje“.

Tinklalaidėje O.Gasanovas negailėjo gražių žodžių Lietuvai. „Anksčiau sakydavau, kad norėčiau gyventi Barselonoje, galėčiau iš ten keliauti. Bet kai keliauji po pasaulį, tikrai, gal banaliai skamba, vertini tai, ką mes turime Lietuvoje, gyvenimo kokybę. Apskritai bet kurios šalies pilietis pasakytų, kad savo šalyje jaučiasi kitaip.

Čia, Lietuvoje, turi teisę pašaukti ant valstybės pareigūno. Vokietijoje yra vietų, kur žmonės yra itin rasistiškai nusiteikę. Zanzibare nuostabūs paplūdimiai, bet ten visą laiką per karšta, suka pilvą, tyko pavojai“, – įspūdžiais dalijosi jis.

Reklama

O.Gasanovas atskleidė, ką visuomet turi savo kelionių kuprinėje. „Aš bet kur jaučiuosi kaip namuose, nes su manimi visur keliauja mano daiktai. Visuomet turiu ir labai daug vaistų. Dažniausiai keliauju dirbti, tad negaliu sau leisti sirgti“, – teigė vyras.

„ELLE Pokalbiai“ laidoje tradiciškai apžvelgtas naujasis, liepos-rugpjūčio mėnesiams skirtas „ELLE Lithuania“ numeris,  kurį papuošė laidų ir renginių vedėja Gabrielė Martirosian, naujausios mados ir stiliaus tendencijos.

Laidos svečiui taip pat įteiktos rėmėjų dovanos. O.Gasanovas gavo inovatyvios dermatologinės kosmetikos iš Ispanijos „Cantabria Labs“ produktų, skirtų apsaugai nuo saulės, senėjimo prevencijai bei įvairioms veido ir galvos odos problemoms spręsti.

Dovanų krepšyje O.Gasanovas rado itin lengvos struktūros, matinį efektą suteikiantį „Heliocare Gel Oil Free SPF50“ kremą veidui su unikalia „Fernblock“ technologija. Jam taip pat įteiktas „Heliocare SPORT Stick SPF50“ vandeniui ir prakaitui atsparus bespalvis SPF pieštukas. Šią priemonę lengva nešiotis keliaujant ir kas dvi valandas reaplikuoti apsaugą nuo saulės ant veido.

Orijus buvo apdovanotas ir malonios struktūros, patogioje, kelionėms pritaikytoje pakuotėje įpakuotomis „Heliocare AirGel SPF50“ putomis veidui, „Biretix Hydramat“ fluidu, kuris padeda sumažinti riebalų perteiklių ir blizgesį, „Biretix Focus“ geliu, suteikiančiu skubią pagalbą po ilgų skrydžių, kai atsiranda nepageidaujami spuogai ar odos sudirgimai.

Vyrui įteikti ir „Foman UP Shots“, sukurti galvojant apie seksualiai aktyvų vyrų organizmą.