Vardinių aksesuarų asmeninė pirkėja: TOP 5 daiktai, kurių liepą geidžia stilingos moterys

Nuotrauka
Asmeninio albumo nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Vardinių aksesuarų asmeninė pirkėja Edita Liubinskaitė pasidalijo 5 populiariausiais daiktais, kurių liepą geidžia stiliui neabejingos jos klientės. Tarp pastarųjų – prabangios rankinės ir bateliai.

„Aš, kaip asmeninė pirkėja, dirbanti instagrame manau, kad yra keletas prabangių aksesuarų, kuriuos kiekviena moteris privalo turėti savo garderobe. Šie daiktai įvaizdžiams ne tik suteikia stiliaus ir elegancijos, bet ir yra investicija į kokybę bei ilgaamžiškumą“, – teigė ji.

Štai, ką ji rekomenduoja įsigyti:

„Chanel“ klasikinė rankinė:

Tai – ikoniška ir nesenstanti rankinė, pagaminta iš prabangios odos su žymiuoju „Chanel“ logotipu. Coco Chanel šią rankinę sukūrė siekdama išlaisvinti moteris nuo nepatogių rankose laikomų rankinių, todėl įtraukė peties diržą. Tai buvo revoliucinis sprendimas.

Ši rankinė yra ne tik stilinga, bet ir itin praktiška, todėl puikiai tinka tiek kasdienai, tiek ypatingoms progoms. Ji simbolizuoja nepriklausomybę ir modernią moterį, nes buvo sukurta taip, kad būtų patogi ir funkcionali.

„Chanel“ maži klasikiniai auskarai:

Elegantiški ir subtilūs auskarai su „Chanel“ logotipu, kurie suteikia prabangos bet kokiam įvaizdžiui. Šie auskarai yra įkvėpti Coco Chanel meilės perlams ir klasikiniam dizainui, kuris buvo svarbus jos kūryboje.

Jie yra universalūs ir gali būti dėvimi tiek kasdien, tiek per iškilmingus renginius. Šie auskarai suteikia rafinuotumo ir elegancijos, jie simbolizuoja paprastumo ir prabangos derinį, kuris buvo Coco Chanel dizaino filosofijos pagrindas.

„Chanel“ klasikinės balerinos

Reklama

Patogūs ir stilingi balerinos bateliai su „Chanel“ ženklu, sukurti siekiant suteikti moterims patogią ir elegantišką alternatyvą aukštakulniams.

Šie bateliai yra idealūs kasdieniam nešiojimui, nes suteikia komforto ir tuo pačiu metu atrodo elegantiškai ir prabangiai. Jie puikiai tinka tiek darbui, tiek laisvalaikiui. Tokio tipo bateliai užtikrina, kad moteris jausis patogiai ir stilingai visą dieną.

„Hermès“ „Picotin“ rankinė:

„Hermès“ „Picotin“ yra unikali ir moderni rankinė, žinoma dėl savo minimalistinio ir funkcionalaus dizaino. Ši rankinė buvo įkvėpta tradicinių arklių pašaro maišų, kurie buvo naudojami Prancūzijos kaimuose. „Hermès“, garsėjantis savo aukščiausios kokybės odos gaminiais ir meistriškumu, pritaikė šį praktišką dizainą šiuolaikinei moteriai.

„Hermès“ „Picotin“ yra talpi ir stilinga rankinė, kuri suteikia išskirtinumo ir yra itin praktiška kasdieniam naudojimui. Jos paprastas, bet elegantiškas dizainas leidžia ją derinti prie įvairių aprangos stilių, o aukštos kokybės medžiagos užtikrina ilgaamžiškumą.

„Hermès“ „Chypre“ šlepetės:

Prabangios ir patogios „Hermès“ šlepetės, sukurtos derinant funkcionalumą ir madingumą.

Šios šlepetės yra nepaprastai populiarios, sezono metu praktiškai neįmanoma jų gauti. Jos yra idealios tiek kasdieniam dėvėjimui, tiek atostogoms, suteikia prabangos jausmą ir maksimalų komfortą.

„Hermès“ „Chypre“ šlepetės buvo sukurtos kaip atsakas į modernių moterų poreikius – jos norėjo stilingų, tačiau patogių batų, kurie tiktų miesto gyvenimui bei atostogoms. Dizainas yra minimalistinis, tačiau elegantiškas, sujungiantis funkcionalumą ir madingumą. Aukštos kokybės medžiagos ir dėmesys detalėms užtikrina šių batų ilgaamžiškumą ir komfortą.