Į „ELLE Lithuania“ šventę Ieva ir Rolandas Mackevičiai atvyko naujuoju „Range Rover Sport“ automobiliu

Autorius
Pranešimas žiniasklaidai
Nuotrauka
Kristinos Petrikonytės nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Ketvirtadienio vakarą prie Vilniaus centre esančio verslo centro „Flow“ buvo girdima ne tik vasariška muzika ir stilingai pasipuošusių svečių klegesys, bet ir automobilio griausmas. Į naujausio „ELLE Lithuania“ numerio pristatymą nuomonės formuotoja Ieva ir renginių bei laidų vedėjas Rolandas Mackevičiai atvyko naujuoju „Range Rover Sport“ automobiliu.

Tai, kad vakaro svečiai į „ELLE Lithuania“ šventę atvyko šiuo automobiliu – ne sutapimas. „Land Rover“ yra ilgalaikis „ELLE Lithuania“ partneris, o „Range Rover Sport“ modelis nustato naujus prabangos ir našumo standartus. Jis sujungia elegantišką miesto gyvenimo būdą ir neprilygstamas bekelės galimybes.

Dariaus Kučio ir Kristinos Petrikonytės nuotr.

Reklama

Automobilio dizainas – išskirtinis. Jo stogas pasižymi levituojančiu efektu, nepriekaištingą automobilio estetiką ir aerodinamiką užtikrina paslėptos durų rankenos. Išskirtinės detalės, tokios, kaip „SV Bespoke 23“ kaltiniai ratlankiai su tamsiai pilkais anglies įdėklais ir „Black Exterior Pack“ suteikia automobiliui sportišką ir prabangų charakterį.

Ne ką prastesnis ir „Range Rover Sport“ interjeras. Aukščiausio lygio komfortą suteikti padeda elektriškai reguliuojamos sėdynės su šildymo, vėdinimo ir masažo funkcijomis. „Meridian Signature“ garso sistema su 29 garsiakalbiais ir skaitmenine apdorojimo technologija sukuria neprilygstamą garso patirtį –  tokią, kokią retai gali pasiūlyti konkurentai.