B. Pittas viešumoje pasirodė su perpus jaunesne mylimąja: ko apie ją nežinome?

Nuotrauka
Rex Features/ Vida Press nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Liepos 7-ąją B.Pittas (60 m.) ir jo mergina Ines de Ramon (31 m.) buvo pastebėti besilaikantys už rankų. Pora apsilankė F1 Didžiosios Britanijos Didžiojo prizo lenktynėse Silverstono trasoje Nortamptone. B.Pittas ketina vaidinti F1 lenktynininką būsimame filme „F1“, kurio premjera numatoma 2025 m. liepą.

Aktorius žinomas ne tik dėl aktorinių darbų, bet ir daugybės santykių su kitomis A lygio įžymybėmis.

Dešimtajame dešimtmetyje B.Pittas buvo susižadėjęs su aktore Gwenyth Paltrow, tačiau pora išsiskyrė praėjus vos šešiems mėnesiams po to, kai paskelbė apie sužadėtuves.

Vėliau, nuo 2000 iki 2005 m., B.Pittas buvo vedęs aktorę Jennifer Aniston, su kuria jį pirmą kartą supažindino jo vadybininkas. Filmuodamasis filme „Ponas ir ponia Smitai“, Pittas susipažino su Angelina Jolie, su kuria 2014 m. susituokė ir 2019 m. išsiskyrė. Buvusi pora kartu augina šešis vaikus.

Su žvaigžde buvo siejama daug kitų garsenybių, įskaitant Emily Ratajkowski, Sienną Miller ir Juliette Lewis.

Rex Features, Splash News/ Vida Press nuotr.

Reklama

Ką žinome apie Ines de Ramon?

Ines de Ramon dirba juvelyrikos pramonėje ir šiuo metu yra Los Andželo juvelyrinių dirbinių prekės ženklo „Anita Ko“ didmeninės prekybos vadovė. Šio prekės ženklo dirbinius nešioja tokios žvaigždės, kaip Hailey Bieber, Mandy Moore ir Kourtney Kardashian. Ines dirbo ir kitose žinomose įmonėse.

Ines de Ramon anksčiau buvo ištekėjusi už serialo „Vampyro dienoraščiai“ aktoriaus Paulo Wesley. Po trejų santuokos metų pora draugiškai išsiskyrė 2022-aisiais, skelbia „People“.

Pirmą kartą Bradas ir Ines kartu buvo pastebėti 2022-ųjų lapkritį koncerto Los Andželo „Orpheum“ teatre užkulisiuose. Tuo metu „People“ pranešė, kad pora „jau kelis mėnesius susitikinėjo“. Šaltinis teigė, kad pora susipažino per „bendrą draugą“.

2022 m. gruodį aktorius nusivedė moterį į savo filmo „Babilonas“ premjerą Los Andžele. Netrukus po to pora atšventė aktoriaus 59-ąjį gimtadienį itališkame restorane Holivude.

Kaip pranešama, pora šiuo metu kartu gyvena.