„Art deco“ laikmečio lūpos – žiemos pažiba

Autorius
ELLE LITHUANIA
Nuotrauka
@isabellrrose / Instagram
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Vėl madingos tamsios ir gilios lūpų spalvos, įkvėptos 3-iojo deš. makiažo tendencijų, pulsuojančios tamsiu glamūru ir prabanga.

Trečiąjį dešimtmetį vyravo mažų, tačiau putlių ir išraiškingų lūpų forma, jos būdavo dažomos ypač tamsiai. Sofistikuotą įvaizdį kurdavo matinis lūpdažio efektas, o tamsi spalva suteikdavo dramariškumo.

Vėliau tamsių lūpų tendencija sugrįžo dešimtąjį deš., kai populiarus tapo grandžo stilius, leidęs eksperimentuoti neįprastais makiažais. Grandžo makiažui būdingos ne tik tamsios lūpos (tamsiai rudos, vyšnių ar baklažanų spalvos), bet ir dūminio efekto akių makiažas, juodas, išsklaidytas kontūras.

ESTEE LAUDER nuotr.

Šį sezoną tarp madingiausių lūpų dažų spalvų: gili prisirpusių vyšnių ir trešnių raudona, burgundiškas raudonis, Marsalos vyno spalva. Dėmesio verta ir violetinių atspalvių gama: nuo slyvų, baklažanų iki beveik juodos gervuogių.

Reklama

Prisiminkite tamsaus lūpų kontūro ir šviesesnių lūpų dažų ar blizgio derinį, išpopuliarėjusį prieš porą metų. Šių metų tendencijose irgi išvysite lūpų kontūro ir lūpdažio kontrastą, tačiau madingesnis „ombre“ efektas, kai skirtingos spalvos subtiliai suliejamos. Atkreipkite dėmesį, kad šviesių atspalvių lūpų dažai keičiami tamsesniais, tamsesnis tampa ir lūpų kontūras.

ESTEE LAUDER nuotr.

@isabellrrose / Instagram nuotr.