Druskininkuose įsikūręs 5 žvaigždučių viešbutis – vienintelis Miego SPA Šiaurės Europoje

Autorius
ELLE Lithuania (reklama)
Nuotrauka
„Mana“ nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Tikrasis poilsis vilioja maloniu popietės snauduliu ir giliu miegu naktį, atsipalaidavimu, kuris išlaisvina mintis nuo darbų ir kitų susikaupusių reikalų, vilioja atradimais, skoniais, lėtu laiku ir nuoširdžiu džiaugsmo jausmu. Nesuvaidintą, asmenišką rūpestį iki mažiausių detalių patirsite Druskininkuose ir Palangoje įsikūrusiuose viešbučiuose „Mana“, kurie pakeitė savo pavadinimą, identitetą, dar labiau išgrynino vertybes ir požiūrį į tikrąjį poilsį.

Saulės ritmu

„Prisistatome savo svečiams ir partneriams nauju pavadinimu ir identitetu, nes kūrybos ir darbo procesuose nuolatos ieškome, augame, reaguojame į pokyčius ir svečių norus. Siekėme atskleisti savo šiuolaikišką požiūrį į tai, kas mums yra tikrasis poilsis, o tai nėra sustingęs laike tam tikrų standartų atitikimas.

Mes laukiame svečių po vieną, su draugais, šeima, augintiniais, kasdien „Mana“ viešbučiuose kuriame malonios laisvės ilsėtis, kaip tik norite, jausmą. O viskas, ką nuveikėme per ne vienus metus, išlieka – mūsų profesionalų komanda, gamtos ir technologijų duetas, visos kitos paslaugos ir, žinoma, individualus rūpestis kiekvienu svečiu“, – pasakoja Druskininkų viešbučio vadovas Dzmitry Rantsevas.

Naujasis pavadinimas „Mana“ turi ypatingą – gausybės ir gerovės simbolio – reikšmę, o jo išpildymas vizualiniame identitete remiasi saulės ritmu, kuris yra neatsiejama žmogaus būties dalis. Tai svarbi jungtis tarp mūsų ir gamtos – nuo ankstyvų ryto spindulių iki pirmo sapno.

Druskininkuose įsikūręs 5 žvaigždučių viešbutis yra vienintelis Miego SPA Šiaurės Europoje, tad naujas pavadinimas „Mana Sleep & Spa“ bei vizualinis identitetas siejamas su besileidžiančios saulės ir tamsaus dangaus motyvais, pasakojančiais apie dėmesį ramybei ir giliam atsipalaidavimui.

Palangoje jau dešimtmetį veikiantis apartamentų stiliaus viešbutis nuo šiol vadinsis „Mana Suites & Sea“, o jo identitetas atsiskleidžia per kylančios saulės motyvus dėl šviesaus pajūrio peizažo, švelnių spalvų dangaus ir balto pajūrio smėlio bei bangų.

Naują pavadinimą, ženklą ir visą identitetą kūrė prekių ženklų įvaizdžio kūrimo agentūra „Andstudio“.

Sugrįžusi energija ir ramios mintys

„Mana Sleep & Spa“ visos, net ir mažiausios detalės buvo kurtos poilsiui: nuo pastato, kurio architektūroje matyti pušynų ir kiti Pietų Lietuvos gamtos pasididžiavimo motyvai iki interjero subtilybių: natūralių spalvų ir medžiagų erdviuose kambariuose bei skirtingų apšvietimo scenarijų, kurie švelniai žadina ryte, o popiet ramina, išmaniųjų lovų, stebinčių jūsų miegą ir prisitaikančių prie kūno padėties, muzikos kambaryje, kurios itin lengvai galite įjungti per „bluetooth“ ryšį arba pasirinkti jau paruoštą „relax“ muzikos grojaraštį.

Reklama

Autentiškas SPA ne tik su maloniomis procedūromis energijai ir ramybei susigrąžinti, bet ir gydomosiomis, kineziterapeutais, miego specialistais ir inovatyviomis technologijomis, tokiomis kaip miego kapsulė „Somnarium“ ar išretinto oro kambarys, lyg kalnų viršukalnėse „Hypoxico“, kurį ypač spėjo pamėgti į kalnus slidinėti besiruošiantys ir savo pasirengimu besirūpinantys svečiai.

Gastronominiais atradimais viešbutyje atsakingai rūpinasi itin rafinuotus skonius kuriantis „Surr“ restoranas. Pusryčių klasika – Benedikto kiaušinio ir gaivios mimozos duetas ryte ar lėta, spalvingų poskonių kupina vakarienė užbaigiant dieną.

Laisvė mėgautis baseinu, kada tik norite, nes jis veikia kiekvieną dieną visą parą, o savo rutinos neapleisti padės kiekviename aukšte taip pat 24/7 atviri modernūs treniruokliai.

Šalia viso to kiekvienas svečias čia suras nesuvaidintą rūpestį jo poilsiu, patogumus sau ir kartu besiilsintiems – šeimai, draugams ir augintiniams. Mažieji keturkojai čia itin mylimi – viešbučio komanda visada pasirūpina patogiu guoliu, indeliais, gardžiais skanėstais, taip pat ir „Mini baru“, pritaikytu specialiai mūsų geriausiems bičiuliams.

„Mana“ nuotr.

Tikrasis pajūrio poilsis

„Mana Suites & Sea“ įsikūręs pačiame Palangos kurorto centre – visai šalia J. Basanavičiaus gatvės, o per langus atsiveria vaizdas ne tik į jaukiai tekančią Rąžės upę, bet ir į didingą neogotikos bažnyčią.

Itin erdvūs kambariai su dideliais balkonais ir terasomis, virtuvėmis ar net kelių aukštų apartamentai sukurti taip, kad rastumėte viską, ko tik prireiks ilsintis su šeima ar draugais. Patirti tikrą poilsį čia bus paprasta ir malonu – ant stogo įrengta didelė terasa su atsiveriančiu vaizdu ir atpalaiduojančia sūkurine vonia didelei kompanijai. Ramios popietės ar ilgi vakarai stebint besileidžiančią saulę leis pajusti sustojusio laiko malonumą.

Restoranas „Onorė“ kas rytą pasirūpins sočiais ir gardžiais pusryčiais, o popietę pasitikti galėsite baseino ir pirčių komplekse, kur vanduo nuramins ir atpalaiduos skubančias mintis.

Kviečiame ilsėtis taip, kaip norisi, – vieniems, su šeima, draugais ir augintiniais. Ramiai, aktyviai ar kažkur per vidurį. Atsipalaidavus, vis geriau girdint ramesnį savo vidų ir jaučiant lengvumą kūne. Patiriant, ragaujant ir atrandant tikrąjį poilsį.