„Huawei Watch Fit 3“ –  išskirtinio dizaino laikrodis riedlenčių sporto entuziastams

Autorius
Pranešimas žiniasklaidai
Nuotrauka
Pranešimo siuntėjų nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Rinkos tyrimų ir konsultacijų įmonės „Bonafide Research“ duomenimis, riedlenčių sportas yra šeštas pagal populiarumą sportas pasaulyje, o įvairiose šalyse galima rasti net apie 23 tūkst. riedlenčių parkų. Ši sporto šaka žavi ne tik jaunimą, bet ir įvairių kartų garsenybes –  nuo popmuzikos ikonos Justin Bieber iki į šeštą dešimtį įkopusio garsaus Holivudo aktoriaus Matthew McConaughey.

Kadangi tokia sporto šaka tampa vis patrauklesnė, atsiranda išmaniųjų technologijų, galinčių dar labiau padidinti jos populiarumą. Tarp jų – naujasis išmanusis laikrodis „Huawei Watch Fit 3“, kuris taps nepakeičiamu riedlenčių sporto palydovu bei pasiūlys funkcijas, specialiai pritaikytas tokio sporto mėgėjams.

„Šis išmanusis laikrodis atspindi šiuolaikinio gyvenimo esmę, kurioje persipina sveikatos puoselėjimas, išmaniosios technologijos ir mada. Laikrodyje naudotojai gali rasti net virš 100 treniruočių režimų, tarp kurių ir riedlenčių sportas. Tačiau pastarojo sporto entuziastai laikrodyje ras ir dar daugiau funkcijų, pritaikytų aktyviam gyvenimui ir sveikatos puoselėjimui.

Negana to, išmanusis laikrodis galės būti patogiai naudojamas ir kasdienėse veiklose – skambinant ar atsakant į žinutes pasinaudojus greitų atsakymų galimybėmis“, – teigia Urtė Eidžiūnaitė, „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje.

Dizainas, kurį įvertins sportuojantys

Kaip teigia U.Eidžiūnaitė, „Huawei Watch Fit 3“ dizainas atspindi nevaržomą, novatorišką jaunatvišką požiūrį į išmaniuosius laikrodžius. Jis sukuria vartotojui patogią dėvėjimo patirtį, leisdamas laikrodžiu mėgautis tiems, kurie daug laiko praleidžia sportuodami ar aktyviai judėdami.

„Išmanaus laikrodžio korpusas sveria vos 26 g, o jo storis siekia tik 9,9 mm, todėl jį patogu nešioti tiek aktyvaus sporto, tiek pasivaikščiojimų metu ar atliekant kasdienius darbus. Svarbu ir tai, kad ploname įrenginio korpuse yra integruotas ir 1,82 colio didelės raiškos AMOLED ekranas su iki 1500 nitų automatiniu ryškumo reguliavimu.

Tokios laikrodžio savybės užtikrina optimalų ekrano matomumą bet kokiomis sąlygomis. Todėl, pavyzdžiui, sportuodami tiek šviečiant ryškiai vidurdienio saulei, tiek vakare – laikrodžio ekrane galėsite viską puikiai matyti“, – įrenginio dizainą apžvelgia U.Eidžiūnaitė.

Specialistė pažymi, kad aktyviai laiką leidžiantiems patiks ir tai, kad išmanųjį laikrodį galima rinktis ne tik su odiniu, bet ir fluoroelastomeriniu dirželiu, kuris yra atsparus vandeniui bei prakaitui.

Ypatingas dėmesys riedlentininkams

Išmaniajame laikrodyje vartotojai taip pat ras įvairias animuotas treniruočių rekomendacijas, tarp kurių viso kūno tempimo ar pilvo preso raumenų stiprinimo pratimai. Tokios įrenginio specifikacijos turėtų sudominti ne vieno aktyviai laisvalaikį leidžiančio žmogaus dėmesį.

Reklama

Pasak U. Eidžiūnaitės, vartotojai galės nesudėtingai atrasti savo mėgstamą sporto šaką, nes laikrodyje yra integruota net 100 treniruočių režimų, tarp kurių futbolas, krepšinis ar padelis. Nepamiršti liks ir riedlentininkai – jie išmaniajame laikrodyje atras ir specialiai riedlenčių sportui pritaikytą režimą.

„Užsiimantiems riedlenčių sportu ar neseniai pradėjusiems juo domėtis patiks ir tai, kad laikrodyje įdiegtos funkcijos leidžia net 24 valandas stebėti širdies ritmą bei deguonies lygį kraujyje. Svarbu ir tai, kad laikrodis atsiunčia įspėjimą, kai širdies ritmas ar SpO2 lygis nukrenta už normos ribų. Tokios funkcijos leidžia apsisaugoti nuo per didelio fizinio krūvio bei su juo susijusių traumų, o, pavyzdžiui, sportuojant padeda pagerinti ištvermę ir atsparumą, atsižvelgiant į asmeninius vartotojo sveikatos rodiklius“, – sako specialistė.

Pamatyti, kaip išmanusis laikrodis matuoja riedlentininkų širdies rimtą treniruočių metu galite šiame vaizdo įraše:

Padės laikytis mitybos taisyklių

Visiems aktyviai sportuojantiems svarbu rūpintis ne tik širdies sveikata, bet ir mityba. Todėl vienu iš laikrodžio privalumų tampa patobulinta „Stay Fit“ programėlė.

Kaip teigia U. Eidžiūnaitė, joje atnaujinta pasaulinė 50-ties šalių ir regionų kalorijų duomenų bazė leidžia tiksliai registruoti suvartotų maisto produktų maistingumo duomenis, įskaitant kalorijas, baltymus, angliavandenius, riebalus, mineralus, vitaminus ir kitą informaciją.

„Programėlė taip pat suteikia galimybę stebėti suvartojamų kalorijų kiekį, sportuojant sudeginamas kalorijas, jų deficitą bei planuoti svorio mažinimo tikslus. Jei pastarųjų vartotojas neįgyvendina, išmanusis laikrodis, atsižvelgdamas į asmeninius vartotojo įpročius ir oro sąlygas, pasiūlo atlikti reikiamus pratimus tam, kad tikslas būtų pasiektas“, – programėlės privalumais dalinasi pašnekovė.

Akumuliatorius, kuriuo nenusivilsite

Dar vienas ne ką mažiau svarbus įrenginio privalumas, kurį išskiria specialistė – ilgas laikrodžio baterijos veikimo laikas.

„Vien tik vienu įkrovimu „Huawei Watch Fit 3“ baterija gali veikti iki 10 dienų, o naudojant išmanų laikrodį kur kas dažniau – net iki 7 dienų. Laikrodis taip pat turi integruotą ir greito įkrovimo funkciją. Jį pakanka įkrauti vos 10 minučių tam, kad akumuliatoriaus energijos užtektų visai dienai. Ilgai veikianti laikrodžio baterija puikiai pasitarnaus ne tik riedlenčių ar kito sporto mėgėjams, bet ir tiems, kurie daug laiko praleidžia lauke“, – apibendrina U.Eidžiūnaitė.

„Huawei Watch Fit 3“ kaina tik 159 eurai, o laikrodžio su odiniu dirželiu – 179 eurai.