Į mados ir padelio popietę rinkosi garsenybės: K. Meschino, I. Žuolytė

Autorius
Pranešimas žiniasklaidai
Nuotrauka
Mikos Savičiūtės nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Kas gali būti geriau už aktyvų laisvalaikį visus metus? Tik sportiniai užsiėmimai, vilkint stilingą ir judesių nevaržančią aprangą. Saulėtą popietę naujame padelio klube Kaune susirinkusios nuomonės formuotojos turėjo puikią progą išbandyti šį populiarų žaidimą ir išvysti Gabijos Vyšniauskaitės-Šutavičienės kurtą laisvalaikio drabužių kolekciją.

Mikos Savičiūtės nuotr.

Į sportišką brunch’ą moderniame teniso ir padelio centre „Tennis Space“ rinkosi būrys G.Vyšniauskaitė-Šutavičienės kuriamo prekių ženklo „Vysniog“ gerbėjų.  Popietės Kaune nepraleido nuomonės formuotojos Karolina Meschino, Inga Žuolytė, „Mari Made“  papuošalų kūrėja Marija Šalaševičienė, fotografė Greta Kuliušaitė, „Le Row“ skalbiklių kūrėja Aušrinė Ugianskienė, Gabrielė Grygolaitytė-Vasha, marketingo specialistė Julija Kačanova ir kt. Susirinkusios žinomos moterys visos sutartinai tikino, kad sportiniai susibūrimai ypač gerina psichologinę būseną ir smagiai nuteikia intensyviai darbo savaitei.

Mikos Savičiūtės nuotr.

Dalis merginų pirmą sykį išbandė padelio žaidimą, pasipuošusios specialiai aktyviam sportui tinkamą aprangą. Patogias ir stilingas, pastelinių spalvų sportines eilutes sukūrusi G.Vyšniauskaitė-Šutavičienė sako, kad sportinė apranga jau seniai nebėra tinkama tik aktyviam laisvalaikio praleidimui – modeliai sukurti taip, kad būtų pritaikomi ir neįpareigojančiai kasdienai.

„Kolekcija skirta padelio, golfo, teniso treniruotėms. Tačiau priderinus tą patį sijoną ar palaidinę galima drąsiai eiti su drauge kavos puodeliui, apsipirkti ar užsukti pas kosmetologę procedūroms. Svarbu, tinkamai suderinti likusias stiliaus detales“, –  priduria ketverius metus drabužių kūryba užsiimanti Gabija.

Reklama

Mikos Savičiūtės nuotr.

K.Meschino padelio raketę į rankas paėmė pirmąsyk. Nuomonės formuotoja prisipažino, kad prieš tai buvo net kiek skeptiškai nusiteikusi šio žaidimo atžvilgiu. „Tiesiog iš principo, nes atrodė, jog dabar visi žaidžia padelį – nenorėjau pasiduoti tendencijai. Bet gal ir dėl to, kad jaučiausi kiek pavėlusi į šį mados traukinį. Atrodė, kad likau viena nebandžiusi,  – nusijuokia. – Visgi man labai patiko! Keturiasdešimt minučių treneris pamokino žaidimo technikos, o paskui jau žaidėme su draugėmis. Labai kabinantis užsiėmimas, tikrai smagu. O ir pats renginio konceptas paliko didelį įspūdį.“

Linksmai nusiteikusioje moterų draugijoje sutikta nuomonės formuotoja Inga Žuolytė džiaugėsi, kad po pertraukos vėl sugrįžo į aktyvų fizinį gyvenimą. Prieš penkerius metus ji intensyviai sportavo, ruošdamasikūno rengybos varžyboms.

„Gimus vaikams sportą apleidau, bet jau visą pusmetį lankausi sporto salėje. Gera matyti, kad raumuo puikiai atsimena treniruotes ir greitai įgavo tonusą. Tai – pati geriausia motyvacija nesustoti. Visai neseniai susimąsčiau, kad esu mažai išbandžiusi sporto šakų – kažkiek lankiau boksą – todėl pats metas išbandyti ir taip išpopuliarėjusį padelį. Jau po pirmosios treniruotės galiu pasakyti, kad visai be reikalo maniau, jog geriausiai jaučiuosi sporto salėje kilnodama svarmenis. Padelis – fantastiškas žaidimas, kurį norėsiu kartoti dar ir dar. “

Mikos Savičiūtės nuotr.