„Jacquemus“ naujausios kolekcijos pristatyme – ir žinoma lietuvė

Nuotrauka
ddp, Rex Features/ Vida Press nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Pirmadienį Italijoje, saulėtoje Kaprio saloje pristatyta jubiliejinė, būsimam rudeniui ir žiemai skirta „Jacquemus“ kolekcija. 15-os metų sukaktį švenčiančio prancūzų prekės ženklo šou nepraleido ir „ELLE Lithuania“ birželio numerio viršelį papuošusi žinoma dainininkė bei modelis Ginta Kubiliūtė.

Naujausios kolekcijos modeliai pasipuošė ryškiaspalviais apdarais, daug dėmesio skirta zebro raštui. Ant pakylos pristatyti ir galvos apdangalai, ir šaltesniems vakarams tinkami drabužiai.

„Jau daugelį metų esu didelė „Jacquemus“ gerbėja. Manau, kad dizainerio ir prekės ženklo įkūrėjo Simono Porte‘o Jacquemuso estetikos pojūtis yra unikalus, jo kūriniai moterims suteikia galios ir pasitikėjimo. „Jacquemus“ pats nustato tendencijas – tai, kad šis prekės ženklas ir šiais laikais išlieka nepriklausomas nuo kitų įtakos, yra įspūdinga.

Man labai patiko modernumo ir tradiciškumo derinys, jūros spalvų paletė su raudonais braškiniais akcentais, zebro rašto motyvas. Taip pat nustebino aksesuarai. Pavyzdžiui, modelis segėjo vieną apvalų, o kitą – kvadratinį auskarą. Pinti krepšiai, metalo detalės… Visa tai skirta kiekvienai moteriai, nepriklausomai nuo jos amžiaus“, – įspūdžiais dalijosi Gintos vardu žinoma atlikėja.

Naujasis šou pristatytas įstabioje vietoje – XX amžiaus pradžioje pastatytoje „Casa Malaparte“ viloje, pamėgtoje mados ir kino mylėtojų. Būtent čia buvo filmuojamas Jeano-Luco Godardo filmas „Le Mepris“, scena, kurioje legendinė aktorė Brigitte Bardot nuoga mėgavosi saulės voniomis. Ši scena įkvėpė ir patį dizainerį Simoną Porte‘ą Jacquemusą.

Reklama

„Vietos, kurias kolekcijų pristatymams pasirenka dizaineris visuomet yra neįtikėtinos. Ši vieta taip pat yra unikali. Sužinojau, kad stovint tam tikru kampu vilą galima permatyti kiaurai, tai padaryti leidžia specifinis langų išdėstymas. Vila yra netoli Kaprio salos centro, į ją galima patekti laivu arba pusvalandį einant nuo centro palei vaizdingus uolų kraštus“, – pasakojo „ELLE On The Go with Ginta“ vedėja.

Ginta pridūrė, jog patekti į kolekcijos pristatymą jai pavyko gavus kvietimą. „Anksčiau mados šou dalyvaudavau kaip modelis, o dabar juos stebiu kaip kviestinė žiūrovė. Grįžti į Kaprio salą man buvo garbė. Ši sala mano širdyje užima ypatingą vietą“, – užbaigė tarp Šveicarijos ir Italijos gyvenanti lietuvių kilmės dainininkė.

Renginio nepraleido ir būrys užsienio garsenybių: modelis ir aktorė Rosie Huntington-Whiteley, artima dizainerio bičiulė, „ELLE Lithuania“ gegužės mėnesio veidas Dua Lipa, manekenė Laetitia Casta ir daugelis kitų.

Ginta. Asmeninio albumo nuotr.

Iš kairės: Laetitia Casta, Dua Lipa, Rosie Huntington-Whiteley. ddp, Rex Features/ Vida Press nuotr.