Kristina Ivanova – atvirai apie santykius: „Buvo daug bandymų mus išskirti“

Autorius
Pranešimas žiniasklaidai
Nuotrauka
Maženos Zinkevič nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Merginų grupė „Kristal“ pristato naujausią savo dainą ir vaizdo klipą „Mūsų meilė dega“. Merginos atskleidžia, kad šioje dainoje sutalpino savo meilės istoriją.

Dainininkės sako, kad savo istorijomis nori padrąsinti visus savo gerbėjus nebijoti siekti savo savo tikros meilės ir klausyti tik savo širdies.

Anot atlikėjų, ši daina yra apie tikrą meilę, be jokių išskaičiavimų, apie polėkį, apie du skirtingus žmones, kurie pasakė vienas kitam myliu. „Pasakysiu labai paprastai ir atvirai, per paskutinius šešerius metus supratau, kad mūsų meilė su Andriumi kažkam labai nepatogi.

Buvo daug bandymų mus išskirti, kišti pagalius į ratus, bet mes kaip susikibome už rankų, taip ir einam kartu per gyvenimą. Taip, sunkumų ir iššūkių gyvenimas mums nepagailėjo, bet gal tai buvo siųsti išbandymai mums patikrinti, ar tikrai mūsų meilė tikra vienas kitam.

Nors su Andriumi nesame vyras ir žmona ir dar nespėjome ištarti priesaikos prieš Dievą, bet priesaiką vienas kitam mes davėm. Myliu ir taškas“, – savo mintimis dalijosi Kristina.

Mintimis dalijosi ir kita grupės narė Miglė. „Ši daina man labai artima. Žodžių prasmė primena mano gyvenimo etapą, kai daugelis šnekėjo apie mano meilę – dabartinį vyrą, jog tai tik mokyklos meilė, jums nieko nepavyks, jūs dar jauni, gyvenimas jums dar prieš akis. Bet atsitiko gyvenimas ir šiandien esame vyras ir žmona bei turime nuostabią dukrytę.

Reklama

Tad ši daina man yra be galo artima, žodžiai, rodos, persmelkia širdies gelmes, kokie svarbūs ir net aštrūs yra. Mūsų meilė dega iš tiesų stipria jėga. Linkiu įsiklausyti į šios dainos žodžius ir nepamiršti, kad gyvenimas yra kupinas netikėtumų“, – pasakojo Miglė.

Anot Lauros, šis kūrinys yra apie žmonių meilę, dėl kurios kovojama, nors ir visi kaišo pagalius į ratus. „Tiesą sakant, man ši daina labai artima, kadangi man ji lyg pasakoja pačios išgyventą istoriją. Dar kartą primena, kad turime kovoti dėl to, ką labai stipriai mylime“, – kalbėjo Laura.

„Na, o man, ši dainą apie kelią, kurį dažnai turime nueiti link savo meilės. Daug primetančių savo nuomones, daug netikinčių jūsų meile ir daug sakančių, kad jis/ji ne jums.

Bet galų gale meilė visgi dega ir liepsnoja karšta ugnimi. Paantrinsiu merginoms, kad ir mano kelias link laimės buvo sunkus ir ilgas, su daug išbandymų ir abejonių. Tačiau klausiau savo širdies ir tai man dovanojo nuoširdžius jausmus, tvirtus santykius su vyru ir nuostabų sūnų. Tikėkite savo meile ir neklausykite kitų, kurie visuomet „žino geriau“, nes iš tiesų geriausiai žinote jūs“, – atviravo Donata.

Merginos džiaugiasi atradusios nuostabų duetą, kompozitorių Arvydą Martinėną ir dainos žodžių autorių Paulių Stalionį, kurie prie dainų sukūrimo prisideda jau trečią kartą.

„Esame jiems be galo dėkingos, darbas buvo labai sklandus ir iškarto vieni kitus supratome. Džiaugiamės naujausiu savo darbu, tikimės, kad jis pasibelsime į klausytojų širdis “, – atviravo merginos.