Šilko įkvėptais „Queen of Silk“ kvepalais gėrėjosi žinomos moterys

Autorius
Pranešimas žiniasklaidai
Nuotrauka
Pranešimo siuntėjų nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Neseniai „La Boheme“ restorane surengtas išskirtinis „Creed“ namų kvepalų „Queen of Silk“ pristatymas, kurio metu netrūko pramogų. Čia susirinkusios žinomos moterys tapė ant šilko ir leidosi į nepamirštamą kelionę po kvepalų pasaulį.

Tapymas ant šilko pasirinktas neatsitiktinai – „Queen of Silk“ – naujas kerintis ir hipnotizuojantis „Creed“ namų aromatas – yra įkvėptas elegantiško šilko, kuris nuo seno geidžiamas dėl savo puošnumo ir švelnumo.

Kvapo sudedamosios dalys primena tolimuosius kraštus, į kuriuos kadaise buvo gabenamas šilko lobis. Jis alsuoja kvapiųjų osmantų, javinių pačiulių bei tuberozų žiedų ir vaisių, aromatais, įmantriais kedro ir agaro medienos aromatais, Madagaskaro vanilių švelnumu ir ambros sodrumu.

Įkvėpti amžino šio brangaus audinio – tokio stipraus ir kartu ypač švelnaus, gyvybingo ir lengvo – žavesio, kvepalai „Queen of Silk“ lengvai apgaubia odą tarsi plonas šydas ir palieka gundantį, jausmingą šleifą, virpantį ore švytinčia energija.

Naujai šį senovinį lobį įkūnijantys „Queen of Silk“ – tai aromatas, kuris nuskraidina jus į kitą laiką, apgaubia žavesiu ir grakštumu, o rafinuotos natos, darniai susipynusi su šiuolaikiškumu, kviečia į gundymo ir neprilygstamos elegancijos pasaulį.

APIE „CREED“

Reklama

„Creed“ yra autentiški kvepalų namai, kurių tikslas – kurti itin originalius kvepalus iš išskirtinių sudedamųjų dalių.

Šio prekių ženklo istorija prasidėjo 1760 m., kai nauja Londono siuvimo įmonė karaliui Jurgiui III pristatė kvepiančių odinių pirštinių porą. „Creed“ namai, įkurti Jameso Henry’o Creedo tais pačiais metais, kai jaunasis karalius įžengė į sostą, jau daugiau kaip 260 metų pirmauja kurdami produktus klientams.

„Creed“ naudoja retas, natūralias sudedamąsias dalis, kurios atskleidžia gamtos grožį. Ši kompozicija – tai prestižinių ir retų esencijų derinys.

„Creed“ darbuotojai daug keliauja, kad ištirtų, patikrintų ir užsakytų geriausias medžiagas: rožes iš Bulgarijos, Prancūzijos, Turkijos ir Maroko, jazminus iš Indijos, vilkdalgius iš Florencijos, tuberozas iš Indijos, vetiverijas iš Haičio, bergamotes iš Kalabrijos ir našlaites iš Parmos.

Aukštos kokybės natūralios žaliavos sveriamos, maišomos ir maceruojamos (dažniausiai rankomis) mažoje amatininkų gamykloje netoli Fontenblo (Prancūzija). Procesas reikalauja daug darbo, tačiau „Creed“ visada siekia meistriškumo ir tobulumo. 

Naujausius kvepalus „Queen of Silk“ galima įsigyti „Kristianos“ salonuose.