Spindinti Valentino dienos rankinių kolekcija

Autorius
ELLE LITHUANIA
Nuotrauka
„Marina Raphael“
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Aksesuarų namai „Marina Raphael“ pristato kapsulinę riboto leidimo rankinių kolekciją su „Swarovski Creators Lab“. Nuo… iki… kristalais žėrinčių rankinių kolekcija skirta artėjančiai Valentino dienai. Šiam bendradarbiavimui buvo pasirinkta nedidelė klasikinių formų rankinė „Micro Stella“, nuspręsta pasiūlyti tris romantiškus rankinės atspalvius: žydrą, rausvą ir sdabrinį. Rankinės nusagstytos galybe „Swarovski“ kristalų, nuostabiai atspindinčių šviesą.

„Marina Raphael“ nuotr.

„Swarovski“ ženklas neabejotinai yra svarbi popkultūros pasaulio dalis, o „Swarovski Creators Lab“ – padalinys, dirbantis su išskirtiniais projektais, tęsia garsiųjų krištolo namų kūrybiškumą, pristatydamas naujas riboto leidimo kolekcijas. Dizainerė Marina Raphael pati yra šeštosios kartos Swarovski šeimos narė, tad šis bendradarbiavimas jai labai svarbus.

Reklama

„Kurdami rankines, daug dėmesio skiriame jų formai, funkcionalumui ir kokybei, per darbo metus sukaupėme daug patirties, tad turime stiprų pamatą kūrybai. Naujas bendradarbiavimas su „Swarovski Creators Lab“ yra puikus mūsų įdirbio pavyzdys“, – sako Marina Raphael, savo vardo prekės ženklo įkūrėja.

Dizainerė Marina Raphael pati yra šeštosios kartos Swarovski šeimos narė, tad šis bendradarbiavimas jai labai svarbus.

„Marina Raphael“ nuotr.

Rankų darbo rankinės yra siuvamos kvalifikuotų amatininkų Florencijoje. Jos pagamintos iš zomšos ir nappa odos, prie kurios pritvirtinta jūra žėrinčių kristalų: nuo šviesaus safyrų atspalvio, rožinių iki sidabrinių.

Kiekvienas rankinės aspektas apgalvotas iki mažiausių detalių. Net ir kojelės yra aštuonkampės formos, vaizduojančios „Swarovski“ logotipą. Šie spindintys aksesuarai ne tik yra nepaprastai gražūs, stilingi, bet ir praktiški, o tiks jie tiek Valentino šventei, tiek daugybei kitų svarbių progų.

„Marina Raphael“ nuotr.