Viena populiariausių mados nuomonės formuotojų pasidalijo stiliaus paslaptimis

Autorius
Greta Kukštaitė
Nuotrauka
Instagramas: erika_boldrin
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Dėl savo minimalistinės estetikos ir sofistikuoto žvilgsnio į aprangą Milane gyvenanti verslininkė Erika Boldrin laikoma viena stilingiausių ir populiariausių mados nuomonės formuotojų. Italų gatvės stiliaus žvaigždė išsiskiria charakteringais derinių ansambliais ir fatališka dvasia.

Kaip apibūdintum savo kasdienį stilių?

Kaip komfortišką ir neįpareigojantį, bet turintį elegantiško, moteriško prieskonio. Dažnai save mėgstu išvysti ir kitame amplua, ypač per mados savaites, kurių niekada nepraleidžiu, – ten esu linkusi pasireikšti ir vilkėti ką nors įdomaus, neįprasto, tarpusavyje derinti skirtingus stilius, bet… ir gyvenime vieną dieną galiu būti inspiruota klasikos, o kitą – spalvinga ir vėjavaikiška, visai kaip mano mažoji dukra, kuri ir yra didžiausia mano įkvėpėja (šypsosi).

Pirmas prisiminimas apie madą?

Kai buvau maža, maždaug penkerių ar šešerių, močiutės sode organizuodavau madų šou. Buvau stilistė, rengdavau save ir dar dvi drauges, gyvenančias netoliese. Žiūrovai ir palaikytojai, žinoma, buvo mano seneliai, šunys, katės ir kaimynai (juokiasi). Šis vaizdinys mano prisiminimuose iki šiol labai ryškus.

Ar turi savo uniformą?

Galbūt nuobodus pasirinkimas, bet mano jau patikrintas „go-to“ įvaizdis yra tiesūs džinsai ir laisvesnio kirpimo švarkas. Šiuos du drabužius vilkiu dažniausiai, man tai ypač patogu ir elegantiška, be to, tinka tiek dienai, tiek vakarui. Taip pat neįsivaizduoju savo aprangos be tokių viršutinių drabužių kaip klasikinis lietpaltis ir stilingas bomberis, akimirksniu pagyvinantis derinio eilutę.

Kaip atrodo tavo pavasario ir vasaros sezono drabužių „must have“?

Reklama

Šiltojo sezono neįsivaizduoju be baltos „tank top“ palaidinės, šilkinės ilgos suknelės, didelės pintos rankinės ir elegantiškų šlepečių – jau svajoju įsigyti naujausius „Chanel“ „flip-flop’us“.

Tavo mėgstamiausi mados namai?

Džiaugiuosi, kad turiu galimybę bendradarbiauti su prestižiniais „Chanel“, „Miu Miu“, „Fendi“, „Louis Vuitton“ ir kitais mados namais, todėl prijaučiu jų kūrybai.

Drabužis, kurio niekada nevilkėtum?

Konkretaus atsakymo neturiu, todėl galiu atsakyti paprastai – nevilkėčiau to, kas man netinka ir nepatinka (šypsosi).

Stiliaus taisyklė, kuria vadovaujiesi?

Man patinka universalūs ir praktiški drabužiai, kuriuos galima pritaikyti įvairioms progoms ir sezonams, tam puikiai tinka įvairūs kostiumai, pavyzdžiui, mano vienas mėgstamiausių yra džinsinis įvaizdis nuo galvos iki kojų.

Dienos metu prie jo aviu sportbačius arba balerinas, o vakaro metu dažnai priderinu aukštakulnius, išraiškingą rankinę. Man labai svarbu jaustis patogiai ir savimi – tai vienintelė taisyklė, kuria vadovaujuosi kurdama savo stilių.