Vos 3 žodžiai: kuo ypatingas kiekvienas Zodiako ženklas

CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Apie kiekvieną Zodiako ženklą trumpai – esminiai jų bruožai. Geriau pažinkite save ir kitą labai paprastu būdu: pateikiame esminius kiekvieno Zodiako ženklo bruožus apibūdindami, kaip jie dažniausiai mąsto, ką ir kaip daro, ką ir kaip kalba. Pasitikrinkite – galbūt kai ko apie save dar nežinote, o gal atsakymai padės lengviau rasti bendrą kalba su kitais.

Avinas

Kovo 21 – balandžio 20

Avinai galvoja itin daug, tačiau labai mažai kalba, o elgiasi, vertina situaciją ir susidėliotą darbų planą dažniausiai atlieka teisingai.

Jautis

Balandžio 21 – gegužės 21

Jaučiai galvoja apie įvairius dalykus, o mintis dėsto labai įtikinamai, tačiau darbus daro taip, kaip jiems išeina.

Dvyniai

Gegužės 22 – birželio 21

Po Dvynių ženklu gimę žmonės linkę galvoti apie save, o ką galvoja, tą ir kalba. Dažniausiai savo darbus, sprendimus ir poelgius įvertina kaip labai gerus.

Vėžys

Vėžys, birželio 22 – liepos 22

Vėžiai galvoja nuolat, o kalbomis labai moka įsiūlyti ar sugundyti. Visgi daro jie tai, kas jiems paliepta.

Liūtas

Liepos 23 – rugpjūčio 21

Liūtai geba galvoti tiksliai, tačiau kalbėdami pasako gerokai per daug. Darbus daro dažniausiai tik tuos, kurių nepavyksta atsikratyti.

Mergelė

Rugpjūčio 22 – rugsėjo 23

Mergelės mėgsta galvoti atokiai nuo visų vienos, neretai kalba visai ne apie tai, ką galvoja. O daro dar kitus dalykus, tačiau tikrai gerai.

Reklama

Svarstyklės

Rugsėjo 24 – spalio 23

Svarstyklių žmonės linkę galvoti per daug, kai kalba – dažniausiai sąžiningai ir darbus daro atsakingai.

Skorpionas

Spalio 24 – lapkričio 22

Skorpionai galvoja ypač susikaupę, o kalbėti moka tiksliai formuodami mintis. Vis dėlto suvaldyti juos sunku – daro jie tai, ką nori.

Šaulys

Lapkričio 23 – gruodžio 22

Šauliai neretai galvoja, kad tik jis tai gali, kad tik jį kas įvertintų – koncentruojasi į save. O kalba gana priešingai – dažniausiai apie tai, kaip elgiasi visi, bet tik ne jis. Darbus ir sprendimus Šauliai linkę permesti kitiems ir daryti kitų rankomis, patys vengia.

Ožiaragis

Gruodžio 23 – sausio 20

Ožiaragiai paprastai galvoja apie tai, kas tik šauna į galvą. Yra linkę megzti pokalbius apie naujus planus ir idėjas. Darbus renkasi tokius, kokius atlikti tikrai moka.

Vandenis

Sausio 21 – vasario 18

Vandeniai ir patys nelabai žino, apie ką jie galvoja, todėl kalba tik tada, kai tikrai reikia. O atlieka darbus geriausiai (arba taip bent jau atrodo).

Žuvys

Vasario 19 – kovo 20

Neretai žuvys galvoja, kad niekas nežino, nors tyliai numano, kad taip tik dengiasi prieš save. Kalba įtikinamai ir išmintingai, o darbus yra linkusios daryti pagal tai, ar kas nors jas tikrins ir vertins.