Grupė „Abudu“ surengė svarbiausią karjeroje koncertą „Kablyje“: „Jaučiamės labai gerai“

Autorius
Pranešimas žiniasklaidai
Nuotrauka
Simono Lukoševičiaus nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Šeštadienio vakarą „Kablio“ salėje vos sutilpo visi grupės „Abudu“ fanai. Čia atlikėjai ir jų bičiuliai triukšmingai šventė naujo albumo ir vinilo „Vietos Pasauly!!“ pristatymą.

Scenoje grupė klausytojus pasitiko specialiai koncertui kurta įspūdinga scenografija. Didelės komandos darbo dėka buvo atkartotas naujojo albumo viršelyje matomas kambarys. Jame pasirodė ir pats albumo viršelio herojus – septynmetis Aronas, grupės bosisto Luko Keraičio sūnėnas. 

Po koncerto grupė neslėpė emocijų: „Šiuo metu vis dar drebame ir jaučiamės žiauriai gerai! Viskas pavyko taip, kaip ir tikėjomės, šį koncertą tikrai prisiminsim po dešimties metų.“

Vos prieš keletą dienų grupės išleistas trečiasis albumas „Vietos Pasauly!!“ talpina daugybę stiprių ir tirštų emocijų. Pasak grupės lyderio Domanto Starkausko, šis albumas gali tapti balsu, riksmu, kai jis atrodo nutilęs, jausmais, kai jie kažkur pradingę. 

Reklama

Ilgo kūrybinio proceso metu visiems grupės nariams kliuvo nelengva užduotis: „Teko kovoti su demonais ir kartais atrodydavo tokiais stipriais, kad esi bejėgis pasipriešinti. Ir tik dabar suprantu ir galiu pasakyti, kad jie buvo įveikti, šiame albume jie buvo sutriuškinti ir viskas tapo labai stipriu grožiu ir pergale“, – pasakojo grupės balsas ir siela Domantas. 

Scenoje albumą „Abudu“ pristatė kartu su draugais – bendrą albumo dainą „Blogas svečias“ vokalistas Domantas dainavo su atlikėju ir bičiuliu Free Finga, o kūrinius „Širdis plaka, jausmo nėra“, „Lelijos baltos“, „Nejaučiu meilės“ ir „Entai“ atliko kartu su scenoje prie stalo įsitaisiusiu styginių kvintetu. 

Pasveikinti grupės, išgirsti naujos kūrybos gyvai bei įsigyti šviežių, dvigubų vinilinių plokštelių susirinko tūkstantinė klausytojų minia.