Įvaizdžiu garsėjanti belgų mados tinklaraštininkė laikosi vienos stiliaus taisyklės

Autorius
Greta Kukštaitė
Nuotrauka
Instagramas: anais.closet
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Energija ir pozityvu trykštanti Anaïs Van Oekel pažadina žaismingą stiliaus apetitą ir įkvepia prijaukinti ryškias, dėmesio epicentre karaliaujančias spalvas. Antverpene gyvenanti belgė kviečia pasinerti į jos vėjavaikišką, drąsų ir spalvingą mados pasaulį.

Kaip apibūdintum savo stilių? Kas tave įkvepia?

Savo stilių apibūdinčiau kaip „mix & match“ – kontrastingą, ryžtingą, spalvingą ir kupiną įvairiausių raštų. Deriniuose mėgstu spontaniškumą, neišbaigtumą ir žaismingumą, man patinka derinti nesuderinamą.

Mane įkvepia spalvų ir raštų kombinacijos, aptinkamos kasdien namuose, gatvėje, gamtoje. Vilkėdama ryškius drabužius tampu laimingesnė ir daugiau šypsausi, todėl manęs niekada nepamatysite vilkinčios juodą ar kitus tamsius atspalvius, nebent tai būtų dėmesį atkreipiantys raštuoti audiniai (šypsosi).

Pirmas prisiminimas apie madą?

Tuo metu man buvo penkiolika, mokiausi vidurinėje mokykloje. Mano klasėje buvo mergina, kuri nuolat savo stiliumi atkreipdavo dėmesį, rengdavosi ryškiai, įdomiai. Pasakiau sau, kad ir aš noriu išsiskirti iš pilkos minios, pažinti ir realizuoti save per aprangą. Nuo to laiko niekada nenustojau eksperimentuoti.

Ar turi savo uniformą?
Kai nežinau, ką apsirengti, visada renkuosi leopardo raštą. Tai niekada nenuviliantis, klasikinis, o šį sezoną dar ir ypač aktualus raštas. Kai norisi ypač efektingo rezultato, vilkiu jį nuo galvos iki kojų, o kai subtilesnio – pasikliauju vienu drabužiu ar aksesuaru.

Kaip atrodo tavo pavasario sezono drabužių „must have“?

Reklama

Jau minėto leopardo rašto drabužiai, lietpaltis, dryžuotos kelnės, loaferai ir dėmesį atkreipiantys „statement“ aksesuarai.

Tavo mėgstamiausias dizaineris ar prekės ženklas?

Mano akį visuomet patraukia unikalūs, spalvų ir ryškaus stiliaus nebijantys kūrėjai, bet rinkoje tokių prekių ženklų vis dar pasigendu. Dėl to įkūriau savo prekės ženklą „Tutti Frutti“, dėl kurio galiu realizuoti netikėčiausias idėjas ir sumanymus. Dekoruoju vintažinius paltus ir švarkus, piešiu ant jų įvairiausius žaismingo dizaino vaisius.

Drabužis, kurio niekada nevilkėtum?

Niekada nemūvėčiau aptemptų džinsų. Taip pat 1-ojo šio amžiaus dešimtmečio aprangos tendencija ir „Ugg“ avalynė visiškai prieštarauja mano estetikai.

Stiliaus taisyklė, kuria vadovaujiesi?

Formuoti įvaizdį visada pradedu nuo švarko, o tada pereinu prie kelnių ir įsitikinu, kad spalvos dera tarpusavyje. Vėliau galvoju, koks džemperis, megztinis ar palaidinė labiausiai tiktų. Na, ir galiausiai – avalynė, rankinė, papuošalai.

Žinau, kad kai kurios merginos daro atvirkščiai, bet man labiausiai pasiteisinusi aprangos eilutės tvarka yra būtent tokia. Vienintelė mano taisyklė – eksperimentuoti, žaisti kontrastais, nebijoti klysti ir savo apranga skleisti pozityvią nuotaiką.