Juvelyrika, skirta atspindėti geresnės tavęs versiją

Autorius
ELLE Lithuania (reklama)
Nuotrauka
Vaido Jokubausko nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Dar ką tik deimantai buvo siejami su sunkiausiai pasiekiama prabanga, aukštosios juvelyrikos rinkoje vyravo tik meistriškiausi nišiniai verslai arba tokie grandai kaip „Tiffany“ ar „Cartier“. Tačiau laboratoriniai deimantai netikėtai įgalino ir jaunas ambicingas kompanijas kurti brangesnius bei nestandartinio dizaino papuošalus, tuo džiaugiasi ir lietuviški namai FORMÉS.

„Patikėti bei pradėti dirbti su žmonių išaugintais deimantais išdrįsau pačioje jų eros pradžioje – prieš 4 metus. Nors natūralių deimantų rinkos profesionalai tuomet dar dalinosi skeptišku požiūriu, aš tai mačiau kaip etiškesnį, planetai draugiškesnį ir skaidresnį pasirinkimą“, – pasakoja Viktorija Kančinian, FORMÉS įkūrėja ir meno vadovė.

Anot jos, 2023-iaisiais laboratorijose išaugintų deimantų populiarumo šuolis pasaulyje buvo rekordinis – jie jau niekur nesitrauks bei toliau keis mūsų prabangos suvokimą, vartojimo įpročius ir augins didžiavimosi jausmą šiuo pasirinkimu.

Naujoji FORMÉS kolekcija. Vaido Jokubausko nuotr.

Viktorija tiki, kad aukštas vertybes puoselėjanti juvelyrika kaip antra oda priglusti gali tik prie brandžios sielos kūno: „Ir asmeniškai, ir darbe visad kėliau gilius klausimus, o kelrodžiais laikiau aplinkos atspindžius. Apie tai yra ir naujausia sudėtingų ir netikėtų dizaino sprendimų kupina bei prabangiausia iki šiol kolekcija – „Geresnės Tavo versijos atspindys“, – pasakoja kūrėja. Ji primena, kaip svarbu laiku save pažinti, priimti ir paklausti, kuo tapsi toliau, kas tau svarbu ir ko sieksi. Kaip gera pažvelgti į geresnę ateitį, patikėti savo kaip kūrėjo galia ir paversti ją matoma atsakingai pasirinktoje juvelyrikoje.

FORMÉS kūrinius įsigyti galima tiesiogiai internetu www.formesjewelry.com arba susitikus kartu jos Vilniaus senamiesčio erdvėje, įsikūrusioje adresu Vilniaus g. 31, „Première“ juvelyrikos galerijoje. Viktorija kviečia klientus skambinti ir rašyti dėl susitikimų – ji mielai pati į juos atvyksta, padeda išsirinkti ar suformuoti individualų užsakymą.

Reklama

Prekės ženklu pasitiki ir jį atstovaujama taip pat tarptautinės dizainerių platformos „The Jewellery Room“ (Kopenhaga) ir „Finematter“ (Londonas, Niujorkas).

Kampanija: Reflection of Greater You („Geresnės tavo versijos atspindžiai“)

Modelis: Eglė Jezepčikaitė

Kūno menas: Marija Matiušova

Idėja: FORMÉS aukštoji juvelyrika ir Austėja Stančikienė